Açılış Saati24 | Acilissaati24.com

Lohweg 6C, 90596, Schwanstetten, Almanya
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Açiliş Saati24 bir rehberdir. Kullanıcılar hiçbir üyelik gerekmemeksizin işletmelerin veya kamu kuruluşlarının açılış saatlerini kapanış saatlerini ve mesai saatlerini bulabilirler.
Bizi diğer rehberlerden ayıran en büyük farkımız ; herhangi bir işletme veya kamu kuruluşunun tüm iletişim bilgilerinin, adreslerinin ve çalışma saatlerinin tamamen doğru olmasıdır.
Kayıtlar üyeler tarafından kaydedildikten sonra yöneticiler tarafından kontrol edilir ve kayıt rehbere geçer. Fakat bir yanlış görürseniz ”Bilgi Güncelleştirmek” e basarak bilgiyi güncelleyebilirsiniz.

Bir işletme veya kamu kuruluşunu aramak için ”Açılış Saati Aramak” bölümüne ”Neyi,Nerede? ” aradığınızı yazıp ” Aramak’ butonuna basmanız yeterlidir. Acilissaati24, aradığınız yere göre en yakın sonucu bulur ve size sunar. Ya da ücret almanız karşılığında ” Açılış Saati Kaydetmek ” e basıp ; yeni kayıtlar yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Ve bu işlem için ücretsiz bir şekilde üye olmanız gerekir. Artık kapalı kapılar arkasında kalmak istemiyorsanız, sizleri www.acilissaati24.com ‘ a davet ediyorum. Haydi, hemen gelin ve kullanmaya başlayın!

Anahtar Kelimeler
Video
Konum