+90 537 584 9844

Bağcılar cad. Cengaver sok. no:7 Bahçelievler / İSTANBULAjans Hokkabazlar 2002 yılından bu yana her türlü organizasyon üründe müşterilerine en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla veren ve en tecrübeli personeli kullanan organizasyon firmasıdır.

Çalışmalarımı rezervasyon ile yapılmakta olup. Tüm sektörlerde İstanbul’un en iddalı fiyatlarını sunmaktayız. Hemen bizi arayın ve rezervasyonunuzu yaptırın.

Hizmetlerimiz;

– Açılış Organizasyonu: İstanbul ve çevresinde tüm işletme mağaza iş yeri alışveriş merkezi açılış organizasyonları için profesyonel ve ucuz hizmet.

– Balon Süsleme: Kişisel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınızda balon süsleme hizmetleri vermekteyiz. Doğum günü, Evlilik teklifi kurum eğlenceleri.

– Palyaço Kiralama: Palyaço kiralama hizmetleri sunmaktayız. Eğlenceli ucuz palyaçolarımız İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

– Fuar Hostesi: İstanbul’da tüm fuar merkezlerinde tüm fuar tarihlerinde tecrübeli fuar hostesleri hizmetlerimiz devam etmektedir.

– Maraş Dondurmacısı: Dünyaca ünlü maraş dondurmacısı hizmetini sizlere getiriyoruz. Geleneksel kıyafeti ve ekipmanları ile maraş dondurması

– Sihirbaz Kiralama: Sihirbaz kiralama hizmetlerimiz sizler için büyüleyici dakikalar için özenle hazırlanmıştır. Şaşırmaya hazır olun.

– Sünnet Organizayonu: Sünnet organizasyonlarınız için en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Size hiç bir sıkıntı bırakmadan oranizasyonlarnızı yapıyoruz.

– Masa Kiralama: İstanbul ve tüm ilçelerinde her şekilde ve her hizmete uygun masa kiralama çalışmalarımız en uygun fiyatlarla bulunmaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 537 584 9844
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 11 km
Adres Bağcılar cad. Cengaver sok. no:7 Bahçelievler / İSTANBUL
Sektör
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.