+90 212 632 69 79

SİLİVRİKAPI CAD. NO:62/A KOCAMUSTAFAPAŞA FATİH İSTANBULFirmamız markamızdan anlaşıldığı üzere 1982 yılında kurucumuz Mustafa Akyürek tarafından tesisat sektöründe çalışmalarına başlamış olup 1995 yılından itibaren ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. 2000 li yılların gelmesiyle kurumsallaşmaya önem veren firmamız sektörde adından söz ettiren İstanbul’un güçlü, sağlam ve rekabetçi firmaları arasına girmiş ve sektöre yön verenlerden olmuştur.

Günümüzde yurt içi ve yurt dışında aktif olarak ısıtma-soğutma, sıhhi tesisatlar, havalandırma, endüstriyel ısıtma sistemleri, mekanik tesisatlar konusunda çalışmalarına başarıyla devam etmektedir. Firmamızın yıllardan almış olduğu tecrübe ve bilgiyi inşaat ve yapı sektörüne kendi imzasını atmak için 2012 yılından itibaren çalışmalarına devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde adı saygınlıkla anılmak, üstlenmiş olduğu her projeyi yetkinlik ve başarı ile tamamlamak, sektöre katmış olduğu artı değerlerle kaliteli, sağlam yapılar inşa etmek, parlak bir geleceğe doğru gerçekçi adımlarla ve takım ruhuyla ilerlemek vizyonumuzdur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 632 69 79
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 4 km
AdresSİLİVRİKAPI CAD. NO:62/A KOCAMUSTAFAPAŞA FATİH İSTANBUL
Sektör,
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.