Ak-Tes İnşaat Ticaret San. Ltd. Şti.

Ak-Tes İnşaat Ticaret San. Ltd. Şti.

SİLİVRİKAPI CAD. NO:62/A KOCAMUSTAFAPAŞA FATİH İSTANBUL
550 görüntüleme

Firmamız markamızdan anlaşıldığı üzere 1982 yılında kurucumuz Mustafa Akyürek tarafından tesisat sektöründe çalışmalarına başlamış olup 1995 yılından itibaren ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. 2000 li yılların gelmesiyle kurumsallaşmaya önem veren firmamız sektörde adından söz ettiren İstanbul’un güçlü, sağlam ve rekabetçi firmaları arasına girmiş ve sektöre yön verenlerden olmuştur.

Günümüzde yurt içi ve yurt dışında aktif olarak ısıtma-soğutma, sıhhi tesisatlar, havalandırma, endüstriyel ısıtma sistemleri, mekanik tesisatlar konusunda çalışmalarına başarıyla devam etmektedir. Firmamızın yıllardan almış olduğu tecrübe ve bilgiyi inşaat ve yapı sektörüne kendi imzasını atmak için 2012 yılından itibaren çalışmalarına devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde adı saygınlıkla anılmak, üstlenmiş olduğu her projeyi yetkinlik ve başarı ile tamamlamak, sektöre katmış olduğu artı değerlerle kaliteli, sağlam yapılar inşa etmek, parlak bir geleceğe doğru gerçekçi adımlarla ve takım ruhuyla ilerlemek vizyonumuzdur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.