Akburtem Şirketler Grubu

Akburtem Şirketler Grubu

Yıldırım Cad. Mertoğlu Sok. No:5 Nilüfer / Bursa
1,380 görüntüleme

Akburtem farkı Akburtem, yaşadığınız her mekana, her ortama temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği ile siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmayı başarır. Akburtem hijyenik konusunda en geniş mekanlarda bile en üstün hizmeti verebilecek kapasiteye ve olanaklara sahiptir. Ofis temizliği, endüstriyel alan temizliği gibi özel uzmanlık ve donanım gerektiren temizlik hizmetlerinde AKBURTEM kalitesine güvenebilirsiniz. Yılların deneyimi ile evlerinizde ve ofislerinizde genel temizlik hizmetleri sağlamaktayız. AKBURTEM olarak amacımız, tüm temizlik hizmetlerinde kalıcı ve etkin çözümler sunmaktır. İhtiyacınız olan heryerde tabandan tavana genel temizlik hizmetleri mevcuttur. Çalıştığınız, yaşadığınız mekanda bulunan her türlü mobilya, halı, duvar, wc, camlar, jaluziler, zemin cila ve bakımı gibi hizmetlerin uygun makine ve malzeme ile temizliği yapılıp hijyenik ortam sağlanır.

Akburtem Group olarak güzel şehrimiz Bursa’yı 15 yıldan beri temizliyoruz. Bursa’da faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yerinde kullanarak değişen ve gelişen dünya şartlarına uyum sağlamıştır. Bu sayade siz değerli müşterilerimizin daha rahat ve hijyenik ortamlar sağlamayı amaç edinmiştir. Sağlıklı yaşam, hijyenik ortam sloganını firma prensibi haline getirmiş olan Akburtem Group içinde bulunduğu her ortamda bu prensibini uygulamıştır.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.