Alanya Flat

Alanya Flat

Atatürk Bulvarı, 91, Alanya, Türkiye
1,046 görüntüleme

Tesettür Tatil haftalık kiralık Villa. Alanya kiralık muhafazakar villa mız 3 katlı, 5 yatak odalı, 2 salon, 2 mutfak ve 4 banyodan oluşmaktadır. Bina 280 m2 geniş ve arsa yaklaşık 1.000 m2.
Havuzu mustakil ve dışarıdan görünmez, ailece havuzu kullanabilirsiniz.
Alanya ve Toroslar dağı manzaralı villa da 2 balkon ve 1 büyük teras mevcuttur. Denize sadece 1 KM mesafede, Migros ise 800 metre mesefade. Alanya merkez 14 KM, Gazipaşa ( GZP ) Havalanı ise 25 KM yakın. İstek üzere özel havalanı transferi yapılır.

Temizlik ve elektrik tüketimi kira ücretine dahil değildir. Kesin rezervasyon yaptırmak için toplam fiyatın % 30 unu şirket hesabımıza havale yapmanız gerekmektedir, geri kalan kira bedeli ise villaya girişte ödenir.
Unutmayınki, Helal otellerde ailenizle birlikte aktivitelerden faydalanamaz ve ayrı tatil geçirmektesiniz ayrıca 4 kişilik Aile nin otelde bir hafta tatil ücreti ise en az 3.000€ gibidir. Tesettür Villa kiralama ücreti ise 4 kişilk Villa da 850€ gibidir ve 10-12 kişilik Villalar ise 1.250 – 2.000€ tutmaktadır. Hem Ailenizle tatil geçireceksiniz hemde daha ekonomik bir tatili keyifle yaşayacaksınız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.