Alanya Flat

Atatürk Bulvarı, 91, Alanya, Türkiye

Tesettür Tatil haftalık kiralık Villa. Alanya kiralık muhafazakar villa mız 3 katlı, 5 yatak odalı, 2 salon, 2 mutfak ve 4 banyodan oluşmaktadır. Bina 280 m2 geniş ve arsa yaklaşık 1.000 m2.
Havuzu mustakil ve dışarıdan görünmez, ailece havuzu kullanabilirsiniz.
Alanya ve Toroslar dağı manzaralı villa da 2 balkon ve 1 büyük teras mevcuttur. Denize sadece 1 KM mesafede, Migros ise 800 metre mesefade. Alanya merkez 14 KM, Gazipaşa ( GZP ) Havalanı ise 25 KM yakın. İstek üzere özel havalanı transferi yapılır.

Temizlik ve elektrik tüketimi kira ücretine dahil değildir. Kesin rezervasyon yaptırmak için toplam fiyatın % 30 unu şirket hesabımıza havale yapmanız gerekmektedir, geri kalan kira bedeli ise villaya girişte ödenir.
Unutmayınki, Helal otellerde ailenizle birlikte aktivitelerden faydalanamaz ve ayrı tatil geçirmektesiniz ayrıca 4 kişilik Aile nin otelde bir hafta tatil ücreti ise en az 3.000€ gibidir. Tesettür Villa kiralama ücreti ise 4 kişilk Villa da 850€ gibidir ve 10-12 kişilik Villalar ise 1.250 – 2.000€ tutmaktadır. Hem Ailenizle tatil geçireceksiniz hemde daha ekonomik bir tatili keyifle yaşayacaksınız.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle