+90 216 3905565

Yeni Mahalle, Abdülhalik Renda Caddesi, Pendik/İstanbul


arvis-yapi.jpg

Arvis Yapı olarak bizler;

Yaptığımız işin en iyisini yapmaya çalışır, yüz ağartacak sonuçlar için çabalarız.

Faaliyet gösterdiğimiz sektöre, yaptığımız işe ve en önemlisi kendimize saygı duyar, iş ahlakı ilkelerimize bağlı kalmaya özen gösteririz. Yönetim anlayışımızı insana saygı kavramı üzerine şekillendirir, adaletli olmaya, çalışanlarımızla birlikte gelişmeye, çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görmeye büyük önem gösteririz.

Başarıyı hedeflerin getirdiğine inanır, hedefler belirler, çalışmalarımızı gerçekleştirirken hedeflerimiz doğrultusunda ilerler, sonuç odaklı çalışırız. Kurum kültürüne önem verir, sahip olduğumuz değerlere, vizyonumuza ve işimize olan bakış açımıza koşulsuz bağlılık isteriz.

Kurum kültürümüze bağlı kalmak koşuluyla sürekli gelişime ve değişime önem veririz.

Kaliteyi tüm birimlerimizde ve tüm iş süreçlerimizde yaşam biçimi olarak benimser, üretimin ve hizmetin her aşamasında iş ilişkilerimizi kalite anlayışımızın odak noktasında tutarız.

Geçmişimizden aldığımız güç, insanımıza verdiğimiz değer ve ilkelerimize olan bağlılığımızla bugün geldiğimiz noktayı koruyarak geleceğe taşımayı hedefleriz.

Arvis Yapı’nın konularında uzman ekipleri doğru tasarım, doğru iş planıyla teknoloji ve kaliteyi birleştirerek çağdaş yapılar oluşturur. Genel faaliyet alanımızdaki başlıca işler;
*Konut Kompleksleri
*Alışveriş Merkezleri ve Ofis Binaları
*Turizm Yapıları

Kalite politikamız;
ARVİS YAPI sorumluluğunu üstlendiği tüm projelerde en iyi sonucu hedeflemeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkeyi kalite yönetim sistemine başarı ile entegre etmiştir.
*Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz etmek, beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak için çaba göstermek
*Hedeflenen sonuçlara daha verimli şekilde ulaşmak için faaliyetleri ve kaynakları tek bir süreç olarak yönetmek
*Birbiri ile ilişkili süreçleri, ARVİS YAPI’nın kalite hedeflerini başarmada etkinliğine ve verimliliğine katkıda bulunan bir sistem olarak tanımlamak ve yönetmek
*Veri ve bilgilerini analizine dayanan etkili kararlar almak ve uygulamak
*ARVİS YAPI’nın genel performansının daimi bir hedef olarak sürekli iyileştirilmesini sağlamak


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3905565
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 26 km
AdresYeni Mahalle, Abdülhalik Renda Caddesi, Pendik/İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler