Ayakkabıcılar Dünyası

Cennet Mh., Ziya Gökalp Caddesi 5-17, 34295 Küçükçekmece/İstanbul İli, Türkiye

www.ayakkabicilardunyasi.com nedir ?

Ayakkabıcılar Dünyası, Ayakkabı imalatçısı ile Ayakkabı Toptancısının, ürünlerini ücretsiz olarak satışa sundukları ve firma bilgilerini yayınladıkları ‘’ Türkiye Ayakkabıcılar Sitesi’’ dir.
Ayakkabıcılar Dünyası; Türkiye’de ki bütün ayakkabı sektörünün buluşma ve tanışma internet sitesidir.
Ayakkabıcılar Dünyası; Hiç bir ücret almadan, üye olan ayakkabıcılara, firma ekleme, ürün yayınlama, ilan ekleme ve haber yayınlama hizmeti veren, Türkiye’nin Tek Sanal Ayakkabıcılar Platformudur.
Ayakkabıcılar Dünyası; Bir günde 5000 ‘e yakın ayakkabıcının ziyaret ettiği, ayakkabı toptancılar sitesidir.
Ayakkabıcılar Dünyası; Firmanızın ve ürünlerinizin ücretsiz dünyaya açılan kapısıdır.

www.ayakkabicilardunyasi.com ne işe yarar ?

1 . www.ayakkabicilardunyasi.com da, ücretsiz firma bilgilerinizi yayınlayabilir ve ücretsiz ürün satabilirsiniz. Ayrıca ilan ve haber eklemenin de ücretsiz olduğu sitemiz, sizden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir.
2. www.ayakkabicilardunyasi.com firmanızın tüm ayakkabıcılara ulaşması için tv, gazete, internet ve el ilanı gibi reklamlar yapar ve bunun karşılığında üyelerinden hiçbir ücret istemez.
3. www.ayakkabicilardunyasi.com , oluşturduğu sanal platform ile ayakkabı imalatçısını, ayakkabı toptancısı ve perakendecisi ile masrafsız bir şekilde buluşturuyor.
4. www.ayakkabicilardunyasi.com, ayakkabıcıların eleman ihtiyaçlarını karşılamaları için üyelerine eleman ilanı hakkını ücretsiz verir.

www.ayakkabicilardunyasi.com ‘a kimler ücretsiz üye olabilir ?

Ayakkabı imalatçıları, Ayakkabı toptancıları, ayakkabı perakende satıcıları, ayakkabı internet siteleri, ayakkabı malzeme satıcıları, ayakkabı yan sanayicileri, ökçeciler, tabancılar, dericiler, aksesuarcılar, sayacılar, modelciler, çanta imalat, toptan ve perakende satıcıları kemer imalat, toptan ve perakende satıcıları…

VE KISACASI ;

Eğer ayakkabı işiyle ilgileniyorsanız; www.ayakkabicilardunyasi.com a üye olun, ve ücretsiz bir şekilde, ürünlerinizi dünyanın dört bir tarafına satmaya başlayın. Ürünlerimi nakit satacak yer bulamıyorum diyenler, işte fırsat eline geldi. Mağazama uygun ürün nasıl bulurum derdine düşenler; binlerce ayakkabı imalatçısı ve toptancısı bir tık yakınında…

Not: Ayakkabıcılar Dünyası İstanbul’da 15e yakın ayakkabı firması tarafından hizmet amaçlı kurulmuş olup, giderleri bu firmalar tarafından sağlanmaktadır. Dolayısıyla ayakkabıcılar dünyası tamamen ücretsizdir.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle