+90 224 341 50 62

Yiğitler, C11 Sk. No:11, 16300 Yıldırım/Bursa, TürkiyePetkimin çözüm ortağı olan firmamiz Bursa’da boru tamir kelepce sistemleri üzerine imalat ve satiş yapmaktadır. Daha once sizdirmazlik manson baglati kelepceleri ve flansli boru baglanti ekibmanlari üreten firmamiz, yeni bir proje uzerinde calismalarini tamamlamis ve İzmir Aliaga Petkim rafinerisinde yapilan urun tanitiminda takdir edilmistir .

Petrol, doğalgaz ve kimyasal boru hatlarında kullanılan dirseklerde oluşan sızıntı ve çatlakların onarılması için dirsek tamir kelepçelerini 3/4’’-den baslayarak 40’’ ölcüsüne kadar üretim yapabilmekteyiz. Ekteki resimlerde görülen ürünümüz; mevcut çalışan hatlardaki arızalarda, hattın içerisindeki ürün akışkanlığını durdurmadan güvenli bir şekilde dirsek birleşmesinde kalıcı onarım sağlamaktadır BureauVeritas firmasından aldığımız test sonuclarına göre mevcut ürünümüz minimum 100 bar basınç altında çalışabilmekte ve sertifikalandırılmıştır .

We are working solution partner for Petkim Rafineri and we have a new elbow repair clamps project for 45 & 90 degree elbow materials .. This material we have new production . we receive test results by the Company Bureau Veritas . we are planning production , starting from 3/4-inch by 40-inches until . This elbow repair clamps will be use repairing to the leaks and cracks for oil , gas and chemical pipelines elbow units . pictures are added to the file . the pipe elbows in existing employees for making permanent repairs . durability minimum pressure of 100 bar . Our catalog and website work in progress . We are ready to work with you on this subject …

Best Regards ..

Nihat BULUT


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 341 50 62
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 92 km
AdresYiğitler, C11 Sk. No:11, 16300 Yıldırım/Bursa, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler