+90 312 334 71 48

10. Cadde No:30/B Yenimahalle - ANKARASektöründe tanınmış bir tüzel kişiliğe sahip olan BARIŞ YAPI; 30 yıla aşkın kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile dekorasyon ve restorasyon alanlarında başarılı projelere imza atmıştır. Başta dekorasyon ve iç mimarlık projeleri olmak üzere mühendislik ve mimarlık bölümlerinin her alanında faaliyet gösteren BARIŞ YAPI, hizmet verdiği kurumlar ve idarelere sunduğu hizmetler ile yüksek bir kalite ve güven düzeyini yakalamıştır.
Gerek nitelikli kadrosu gerekse güçlü makine parkı ile Türkiye’de bir çok önemli projeye imza atan BARIŞ YAPI, yurtdışında da üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır ve tamamlamaktadır.

BARIŞ YAPI; Türkiye’de ki bir çok hotel, hastane, kamu ve kurumlara yapmış olduğu büyük çaplı dekorasyon, iç mimarlık çalışmaları, çevre düzenlemeleri ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve kalite anlayışını göstererek hizmetini en iyi şekilde ortaya koymuştur.

Türkiye’nin önemli yapı – dekorasyon firmaları arasında bulunan BARIŞ YAPI, tüm projelerini müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteden taviz vermeyen prensibiyle zamanında gerçekleştiren saygın bir kuruluştur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 334 71 48
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 341 km
Adres10. Cadde No:30/B Yenimahalle - ANKARA
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.