Batıkent Nisan Nakliyat

Eryaman Mahallesi, Subaşı Sk. No:45, 06824 Etimesgut Ankara, Türkiye

Batıkent ve bölgesinde profesyonel anlamda evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Kapalı kasa evden eve nakliyat araçlarımız ve profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir ev taşıma yaşayabilirsiniz.

Merkezi Batıkent de bulunan firmamızdan yüksek kalitede taşınma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Nisan Nakliyat son derece profesyonel Batıkent evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu bölgede uzun zamandır verdiğimiz hizmetler sayesinde önemli ölçüde tecrübe edinmiş durumdayız. Sizin de tecrübelerimize güvenerek sorunsuz bir taşıma hizmeti almanızı temenni ediyoruz. Evinizin eşyaları firmamızın garantisi ile gerekli tüm donanıma sahip personellerimiz tarafından taşınır.

Evinizde bulunan beyaz eşya mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülerek taşınabilir hal alabilmesi için kaliteli malzeme ile ambalajlanır. Taşıma ekiplerimiz içerisinde mutlaka konusunda uzman bir mobilya ustamız hazır bulunur. Yeni evinize titizlikle taşınan eşyalarınız tekrar sizin belirlediğiniz yerlere ustamız tarafından montajları yapılarak teslim edilir.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle