Pirireis, 1125. Sk. No:28, 33110 Yenişehir/Mersin, TürkiyeTürkiye’de bayilik veren firmalar tanıtımlarının ücretsiz olarak yayınlandığı internet portalı olan hizlibayilik.com da, iş fikirleri, girişimcilik ile ilgili yol gösterici ve faydalı makaleler, iştetme kurmak ile ilgili yol haritaları ve güncel haberler de yer almaktadır. Hızlı Bayilik’te ilan yayınlama yani bayilik veren firmalar tanıtımları tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde yayınlanmaktadır. Yani sınırlanma olmadan firmanızın tanıtımını yaparak direkt olarak hedef kitleye ulaşacak, günlük binlerce kişiye firman tanıtımınızı ücretsiz olarak yapacaksınız.

Kuruluşumuzdan bu yana bayilik tanıtımlarını ücretsiz olarak yaptık. Girişimcilerin daha detaylı araştırma yapabilmesi ve daha faydalı yol gösterici bilgilere ulkaşabilmesi için var gücümüzle çalıştık ve halen çalışmalarımıza aktif olarak devam etmekteyiz. Günlük hedef kitle odaklı çalışmalarımız ile firmaların direkt olarak girişimcilerle buluşmasına da aracılık etmekteyiz. Türkiye’de girişimciliğin ve iş açabilmenin yükselmesi için var gücümüzle bayilik firmalarının tanıtımlarını üstlenmekteyiz. İş fikirleri arasında örneğin en popüler olanları sıralamak gerekirse, market açmak, cafe açmak, rent a car açmak gibi iş fikirlerinin araştırma konuları yine hızlı bayilik sitesinde yer almaktadır.

Sektörde girişimcilerle birebir etkileşim adına bir çok projede etkin olarak söz sahibi olan Hızlı Bayilik sitesine, firmanızı ekleyerek hedef kitleye hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 676 km
AdresPirireis, 1125. Sk. No:28, 33110 Yenişehir/Mersin, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.