Bilge Web Tasarım

Bilge Web Tasarım

Gunesli Merkez Cami, Güneşli Mahallesi, 34212 İstanbul, Turkey

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Web tasarım alanında freelancer olarak çalışmaktayım. Hazırladığım web siteleri; özenle hazırlayıp, emek harcayarak resimleri, logosu, site rengi, içeriği firmanızın kimliğine göre düzenler ve özgün tasarımıyla sadece size ve firmanıza özel web sitesi sunmaktayım.

Tasarım yaparken fark yaratmayı, yapılmayanı yapmayı, farklılık yaratırken ziyaretçinin alışkanlıklarına ters düşmeden sade ve anlaşılır siteler üretmekteyim. Kısacası, “işe yarayan, kolay bulunan, teknolojik ve akıllı” web siteleri hazırlamaya dikkat ediyorum. İnternet kullanıcılarının beğenilerini ve alışkanlıklarını takip ediyor, projelere entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımları hazırlıyorum.

Bilge Web Tasarım, her zaman çözüm ortağı olmayı amaçlayan, iş modelinizin gelişmesi ve büyümesi için çalışan, uzun soluklu çalışabilmeyi amaçlayarak paranızı değil güveninizi kazanmaya çalışan, aynı zamanda elinden gelenin en iyisini sizlere sunmaya çalışmaktadır. Kullanımı kolay, etkileyici, web standartlarında geçerli, arama motorlarının indekslemesine olanak veren yüksek kaliteli tasarımlara sahip olmanız mümkün. Benimle iletişime geçin sizi rakiplerinizden en az bir adım öne geçmenize yardımcı olayım…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.