+90 531 769 4105

Beştelsiz Mahallesi, 109. Sk. No:5, 34020 Zeytinburnu İstanbul, TürkiyeBazen oturulan şehrin başka bir semtinde iş hayatı, okul hayatı veya konut sahibi olma amacıyla taşınmak zorunda kalınmaktadır. Taşınmak için yaşanılan sebepler bunlarla kalmayıp daha birçok sebep örnek gösterilebilmektedir. Aynı zamanda da insanlar için zor ve yorucu olarak görülen taşınma işlemi firmamızın yardımıyla oldukça kolay bir hal almaktadır.

Firmamıza ait gerekli ekipmanlar ve her alana ayrı ayrı hâkim olan ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmekteyiz. Aynı şehirde farklı bir eve taşınmak istediğinizde şehir içi nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde, işini profesyonel yapan bir firma ile karşılaşmaktasınız. Gerekli bilgileri edinmek ve taşınacağınız gün ve saati belirtmek için firmamızın telefon numarasından bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Eşyalarınızda taşınma sırasında oluşan masaların ayaklarının kırılması, mobilyaların yüzeylerinin çizilmesi, bozulan eşyalar ve kırılan değerli küçük eşyalar gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Evden eve nakliyat olarak, eşyalarınıza zarar gelmesini sağlam bir şekilde kolileme yaparak ve balonlu poşet kullanarak önlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için gerek maddi gerek manevi önem taşıyan eşyalarınızın önemli olduğunu biliyor ve eşyalarınızı çok dikkatli davranarak taşıyoruz. Değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vererek olumsuz bir durumla karşılaşmayacağınızın sözünü de vermiş oluyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 531 769 4105
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 6 km
AdresBeştelsiz Mahallesi, 109. Sk. No:5, 34020 Zeytinburnu İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.