+90 332 239 21 50

Büyük Kayacık Mahallesi Reisköy Cad. No: 7 42070 Selçuklu KONYAÇETİK ISI SANAYİ, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler ve uluslar arası normları temsil etme misyonundadır. Her biri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekip tarafından yönetilen ve son yıllarda kurumsallık konusunda da büyük adımlar atmış olup, üretiminde teknolojinin son imkanlarını kullanarak güvenli, ekonomik, verimli ve patentli geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de aranan marka haline gelmiştir.

Verimlilik ve kalitesini CE, TS EN ISO 9001:2000, TSE, UKR-SEPRO, GOST-R, EAC TR TS belgeleri ve Üniversite verimlilik raporları ile kanıtlayan ÇETİK ISI SANAYİ, kaliteli üretimi sayesinde ülkemizle sınırlı kalmayarak Güney Amerika, Avustralya, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya bölgelerinde 50’i aşkın ülkeye ihracatını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.

As we ÇETİK ISI SANAYİ, our main goal is, representation high technology, strong capital stock, high humane asset and international norm This manufacturing can be make each one expert and professional team, be use the last technology. Therefore, economic, safety and with patent large product range, to become, request brand in Turkey .


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 332 239 21 50
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 460 km
AdresBüyük Kayacık Mahallesi Reisköy Cad. No: 7 42070 Selçuklu KONYA
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.