+90 534 320 97 99
Şişli, İstanbul, Türkiye
Web Sitesini Ziyaret Et Favorilerime Ekle Firma ile İletişime Geçin
5139-1303-2013-10-03171838.jpg

Enerji ve çevre sektörü, uluslararası şirketlerin yatırım yaparak ve yerel şirketlerin gelişim göstermesi ile geliştikçe sektöre ilgi, piyasanın ihtiyaç duyduğu doğrultuda yeterli ve zamanında doğru bilgi, haber ve genel içerik sunabilecek ekonomik güce sahip küresel paylaşımlar, şirketleri haber portallarına yöneltmektedir.
Bizde Enerjiline.com haber portalı olarak sizlere hizmet vermek için harekete geçtik.

Enerji Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında;
Türkiye’de Serbest Elektrik Piyasası hızla gelişmektedir. Hızla gelişen elektrik piyasasında stratejik yatırım ortaklarımız her değişik konu alanında distrübütörlüklerimiz ve temsilciliklerimiz, tesis kurulmasında süpervizörlük hizmetlerimiz, Teknolojik eğitim platformlarımız ile aranılan ve doğru öngörülü hedefler belirleyen piyasa şirketi olmayı hedeflemektedir.

Enerji yatırımlarında ürün satışı, teknik danışmanlık, hukuksal danışmanlık, teknik ve eğitim hizmetlerini vermekteyiz. Enerji projelerinin Teknik ve Hukuksal Danışmanlıklarını üstlenerek projelerin sağlıklı geliştirilmesini sağlıyoruz.

Medya ve İletişim Hizmetlerimiz Hakkında;
Enerji Line İletişim olarak şirketlerin iletişim danışmanlığı, Medya, Pazarlama iletişimi, Sponsorluk, Sosyal Medya, Etkinlik Yönetimi ve Sosyal Sorumluluk Projelerinde destek olmaya hazırız.

Yerel Yönetimler ve Çevre Politikaları ile yakından ilgilenmekte ve her türlü fuar organizasyon, reklam, tanıtım, medya ilişkilerini başarı ile yürütmekteyiz.
Günlük ziyaretçi sayımız kısa zamanda (3 ay) 6000’in üzerine çıkmış bulunmaktadır. Sosyal medyayı da aktif şekilde kullanıp (twitter, facebook, linkedin, msn, xing) çalıştığımız şirketlerin kurumsal kimliklerini ön planda tutmaktayız.

Türkiye’de yapılan bütün enerji fuarlarında (ICCI, SOLAREX, SODEX, EİF, ALL GREEN EXPO, RENNEX, IRENEC, UEVF, vb) basın sponsoru olarak yer almakta ve birlikte çalıştığımız şirketleri temsil etmekteyiz.

Referanslarımızdan Bazıları: Çalıştığımız Belediyelerden Bazıları
İpragaz Ordu Büyükşehir Belediyesi
Neva Solar Antalya Büyükşehir Belediyesi
Duha Enerji Giresun Belediyesi
Solea Enerji Tekirdağ Belediyesi
Norm Enerji Sarıyer Belediyesi
Edh Enerji Kağıthane Belediyesi
Öz Arslan Kadıköy Belediyesi
Elyrad Enerji Küçükçekmece BelediyesiWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 534 320 97 99
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 13 km
Adres Şişli, İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler