+90 216 4988497

Malkoçoğlu Mh., 6/1. Sokak No:22, 34270 İstanbul/İstanbul, Türkiye
Web Sitesini Ziyaret Et Favorilerime Ekle Firma ile İletişime GeçinFakro çatı pencereleri kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Aldığımız sayısız kalite belgesiyle de kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.

Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerinden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Fakro çatı penceresi olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.

Firmamız 15 yıla yaklaşan sektörel tecrübesi ile dünya standartlarında üretim yaparken siz değerli müşterilerine ihtiyacını duyduğunuz tüm fonksiyonel çözümleri sunma sözü veriyor. Çevre ile kimyasal bir denge kuran ahşap, yüzyıllar boyu varlığını sürdürebilen, enerji dostu, farklı iklim koşullarına dayanabilen dünyadaki tek dönüşümlü yapı malzemesidir. Ekolojik ve sağlıklı bir gelecek için ahşabı tercih edin.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 4988497
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
AdresMalkoçoğlu Mh., 6/1. Sokak No:22, 34270 İstanbul/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler