Fecr Bilişim Teknolojileri

Fecr Bilişim Teknolojileri

Duaçınarı mah. Karlıdağ cad. No:111 Bursa Türkiye
1,151 görüntüleme

Fecr Bilişim Teknolojileri, Bilişim Sistemleri alanında uzmanlaşmış bir Kuruluştur.Firma, 2011′de Bursa’da kurulmuş olup, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile Bursa genelinde sürdürmektedir.
Bugünkü Fecr Bilişim Teknolojileri ekibi Uzman kadrosu, uzun yıllardır süreklilik içinde bir arada çalışan bir takımdan oluşmaktadır.

Fecr Bilişim Teknolojileri gerçekleştirdiği yazılım, tasarım, teknik servis ve güvenlik sistemlerini yaptığı işlerle kanıtlamıştır. Standartlara uygun yapılan işlerde çok iyi eğitim görmüş deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışına uygun bir düzeyde, 2011′den beri, gerçek bir “bilişim teknoloji devi” ünvanına aday bir firmadır. Şirket merkezi Bursa’da bulunan Fecr Bilişim Teknolojileri istek doğrultusunda diğer bölgelere de doğrudan ve etkin bir hizmet sunabilmektedir.

Vizyon
Genel olarak bilişim mesleğinin ve özel olarak Fecr Bilişim Teknolojileri toplumumuzun çağdaş ve uygar bir bilişim toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunlarının çözümünde önemli bir etken olduğunu, dolayısıyla topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gerek duyulacağını öngörüyoruz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknikbilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumlaşma çalışmalarımızı, Profesyonel bir şekilde gelişmeye yol açacak biçimde, aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Misyon
Fecr Bilişim Teknolojileri olarak kurucularımız ve kıdemli uzman kadrolarımızla bilişim sektörünün başlangıcından beri üstlendiğimiz öncülük görevini günümüzde de sürdürerek, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamusal kuruluşlar için uyguladığı hizmerler ile ilgili danışmanlık hizmetleri ve üstün nitelikli kendi uygulama yazılımı ürünlerimize dayalı çağdaş ve güvenilir çözümler üretmek görevimizdir.

Kalite Politikamız

Uyguladığı metodlar, ürettiği kaliteli, güvenilir yazılım ve tasarım ürünleri ve uyguladığı bilgisayar, teknik servis ile ilgili tüm birimlerin çözümleri ve üretimleri,
Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, en son teknolojinin temsilcisi olarak, müşterilerinin gereksinimlerine en uygun ürünler ve çözümler üretmeyi,
Verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, Kalite Yönetim Sistemi koşullarına uymayı, müşteri ve çalışanlarından aldığı geribildirimle sistemi sürekli iyileştirmeyi Kalite Politikası olarak benimsemiştir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.