Fuar Ev

Fuar Ev

Firuz Ağa Mah. Boğazkesen Cad. No:82/A Beyoğlu İstanbul

Firmamız İstanbul’a yapacağınız yalnız veya ailece,turistik veya iş seyahatleriniz için gereksineceğiniz konaklamaları konforlu ve ekonomik çözümlerle profesyonelce karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Apart dairelerimiz bu amaca hizmet etmek için her türlü konfor ve ulaşım göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Yurtdışında yaygın olan bu uygulamanın profesyonel bir anlayışla ülkemizde de geliştirilmesine çalışan firmamız tüm seyahatlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Misyonumuz

Konaklama süresi en az üç gündür. Kiralık dairelerimiz, misafirlerimize ev konforunu sunacak ve kendi evlerini aratmayacak şekilde düzenlenmiştir. Memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz, gelişen ve değişen süreç içersinde de daha iyisi yapmak için sürekli çalışıyoruz

Amacımız dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan apart daire kiralama sistemini, Türkiye’de profesyonelce uygulamak ve başlangıçta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde ve ülkede hizmet vererek öncü bir uluslararası firma olmaktır.

Misafirlerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap veririz.
Kanunlardan ve yasal düzenlemelerden taviz vermeyiz.
Misafirlerimizin güvenliği ve gizliliği bizim için ön plandadır.
İşimizi ciddiye alırız ve her türlü geri bildirime açığız.

Kalite Politikamız

Misafirlerimize sunduğumuz üstün konaklama hizmeti aynı zamanda yüksek kalite anlayışını beraberinde getirmektedir bu sebeple Jas-Ans akreditasyonuna sahip GNS (Global Network System) tarafından ISO 9001:2008 kalite belgesini almış bulunmaktayız (yanda bulunan kalite belgelerimizi tıkladığınızda büyük görüntülere ulaşabilirsiniz) …


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.