Göksim Restoran Adisyon Programı ve Pos Sistemleri

Göksim Restoran Adisyon Programı ve Pos Sistemleri

Bahçelievler İSTANBUL
1,303 görüntüleme

Göksim Restaurant Otomasyon Programı, Restoran,Cafe,Fastfood,Catering Lokanta ,Adisyon ve Paket Servis Takip, Pastane, Lokanta, Kebapçı, Tatil Köyü, Kafeterya, Klup, Simit Sarayı, Kafeterya, Balıkçı, ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır.

Basit kullanım özellikleri ile restaurant, cafe, bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bu program ile restaurant yönetmek artık çok kolay. program ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanısıra siparişleri hızlandırabilir, ve bu siparişleri aşçınıza kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz.
Sistem bir işletme otomasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sipariş ve Adisyon sisteminin hızlandırılması, garsonların daha verimli kullanılması, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlayan bir sistemdir. Sistemde, müşterilerinin siparişleri merkezi bir terminal sipariş olarak otomatik olarak yazdırılır.veya dokunmatik ekranlı el bilgisayarları ile toplanır. Alınan siparişler, RF haberleşme yöntemi ile anında ana bilgisayar sistemine aktarılır. Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan sipariş bilgileri, ilgili birimlerde bulunan printerlerden Öncelikle kullanıcılar yetkileri dâhilinde rapor alabilirler. Yapılan işlemler sonucu stok durumu, kasa durumu, garson performansları anlık olarak arka ofisten izlenebilir. İstenen tarih ve saat aralığında, garson, ürün, ürün grubu bazında günlük satışlar özet ve detaylı olarak alınabilir. Ödeme araçlarına göre tahsilât listeleri alınabilir. Açık masa raporları alınabilir.

Siparişlerin alınmasından, fatura aşamasına, satın alma yönetiminden, günlük maliyetlerin takibine kadar pek çok işlemin yapılmasına olanak verir. SentezREST Restaurant Yönetim Sistemi ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz. Siparişlerinizi tercihinize göre, el terminali, dokunmatik ekran, müşteri tanıma özelliği ile telefon veya internet üzerinden hızlı ve pratik şekilde alabilir, sipariş esnasında oluşabilecek hataları tamamen engelleyebilirsiniz.

SentezREST Restaurant Yönetimi , otel, tatil köyü, bar, restaurant ve yiyecek servis sektörüne yönelik, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dokunmatik ekran özelliklerine uygun menü yapısı ile şık ve pratik bir kullanıma açıktır. Yönetici Raporları ile isterseniz internet gezgini ile veya sms olarak günlük, hatta anlık olarak işletmenizin satış ve hasılat durumunu takip etmenize imkan vererek iş süreçlerinin takibinde kolaylık sağlar, yöneticiler için stratejik araçlar sunar.

İşletmenizin potansiyelini artırır, kararları otomatikleştirir ve tüm işletme için tam bir otomasyon sunar.

Restoran Otomasyon Programının Faydaları

Restoran Otomasyon Programı
Günümüzün en gözde sektörlerinden olan restaurant, cafe, pastane, fast food ve bar işletme sahiplerinin daha iyi analiz, daha hızlı hizmet ve müşteri memnuniyeti ile bir adım ileriye taşımak gerekli bir hal almış ve bizde işletme sahiplerinin istek ve olması gerekenler doğrultusunda restaurant programını sunmaktayız. Restoran programı işletmedeki tüm hesapları, stokları, satışları kontrol altında tutar, ister “El Terminali” ister “Dokunmatik Ekran” ile servis hızlılığı sağlar, kağıt kalem olayını ortadan kaldırır. Çok kapsamlı raporlar işletme hakkında daha iyi yatırım yapılmasını sağlar ve size kısa zamanda en çabuk geri dönüşümü sağlar.

Restaurant İşletmelerine Getirdiği Faydalar
Daha çok masaya daha az sayıda kalifiye eleman ile daha iyi hizmet verilebilmesini sağlar. Siparişin takibi, mutfağa iletilmesi için harcanan süreyi düşürdüğü için sirkülasyonu arttırır. İstenen ürünlerin marş sıraları otomatik yada garson tarafından o anda belirlenebilir. Opsiyonel kart okuyucu ile garson ve müşteri üye kartları kullanılabilir, müşterilere özel indirimler, alt kartlar, limitler tanımlanabilir. Opsiyonel programlanabilir klavye ile daha hızlı satış imkanı verir. Reçete ve maliyet bilgileri girilebilir, anlık stok takibi yapılabilir. Ürün bazında zayi/iptal tanımı yapılabilir. Kapanmış adisyonlara hiçbir şekilde müdahale edilemez. Her bölüm için ayrı ayrı ve çok katlı olarak tasarlanabilen masa planları sayesinde işletmenin ve her masanın durumunu anlık olarak (hangi masa dolu ve kaç kişi, hangi masa boş ve hangi masa hesap istemiş kalkmak üzere, saat kaçta rezerve olduğu) görsel olarak takip edilebilir. Rezervasyon alınabilir ve masa planı görsel olarak organize edilebilir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.