+90 212 586 7200
Haseki Sultan Mh., Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.) No:11, 34200 Fatih/Istanbul
Web Sitesini Ziyaret Et Favorilerime Ekle Firma ile İletişime Geçin
Goldstar-Royal.jpg

Goldstar Şirketler grubu, Goldstar Telekomünikasyon Teknoloji ve Elektronik Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında tek bir çatıda toplanarak 2013 yılından itibaren faaliyetlerine başlamış olup, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Telekomünikasyon, Elektronik, Yüksek Teknoloji Ürünleri, İnternet Çözümleri, Reklam Pazarlama, ve Danışmanlık Hizmetleri gibi 10 farklı kategoride faaliyet göstermekteyiz.

2013 yılında sektöre giriş yapan ve 15 yıllık birikim ve tecrübeyi pratiğe dönüştürmeyi amaç edinerek kurulan firmamız acil olarak ihtiyaç duyulan, kolay temin edilemeyen malzemeleri ithal ve ihraç ederek üretici ile tüketiciyi buluşturma mantığına dayalı, her kesime ve sektöre hitap eden geniş bir network ağı kurmuştur. Fimamız bugün de butik tedarikçi olma özelliğini koruyarak bu çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara kısa zamanda, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla harmanlayarak sunmak için çıktıgımız bu yolda zamanla üreticilerin üretim kalitesini arttıracak, müşterilerin beklentilerini karşılayacak, işlerini kolaylaştıracak ve onların yüksek teknolojiden faydalanmasını sağlayacak ürünleri onlar ihtiyaç duymadan kendilerine sunan bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Hızla değişen piyasayı ve şartları çok iyi gözlemleyip analiz ederek, ihtiyaçları yerinde karşılıyoruz.

Bu süreçte öncelikli olarak müşterilerimize spesifik alanlarda ürün ve hizmet sunmaya, o alanlarda uzmanlaşmaya, kalitesi bilinen ve kendi alanının liderlerinden olan tedarikçiler ile çalışarak ihtiyaç duyulan alanlarda müşterilerimizi çözümsüz bırakmamaya ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye özen gösterdik. Bunun için de AR-GE ve inovasyon çalışmalarına agırlık verdik ve networkümüzü genişlettik.

Dış Ticaret departmanı olarak tekstil-giyim sektöründen oto yan sanayiine, endüstriyel makinalardan tıbbi-ortopedik ve biyomekanik cihazlara, dogal taş ve maden ürünlerinden yapı ve inşaat malzemelerine, gıda ve tarım sektörüne kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktayız. Özel ürünler ve yerinde üretim tesisleri ile ağırlıklı olarak kolay temin edilemeyen ürünlere yönelik sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, zamanla merkezi networking sistemleri, otomasyon sistemleri, elekronik ve teknoloji ürünleri, telekomünikasyon ve bilişim ürünleri, ve danışmanlık hizmetleri alanlarında da faaliyet göstermeye başlayarak bu alanlarda kadromuzu genişletip uzmanlaştık . Şu anda 10 farklı faaliyet alanı kapsamında müşterilerimizin ilgili her türlü ihtiyacına cevap vermekteyiz. Ve bu faaliyet alanları her geçen gün büyüyerek genişlemeye devam etmektedir.

Son olarak Goldstar Şirketler grubu olarak e-ticaret sektöründe de faaliyetlerimize başlamış olup şu anda proje aşamasında birçok çalışmamız bulunmaktadır. Cep telefonundan laptop ve tablet bilgisayarlara, kamera ve fotoğraf makinalarından kayıt cihazlarına, LCD-LED ekran TVlerden GPS-Navigasyon sistemlerine, müzik ve ses sistemlerinden her türlü ürün aksesuarına ve takı pırlantaya kadar geniş bir yelpazede ve farklı kategorilerde e-ticaret sitelerimizin çalışmları devam etmektedir. Tescilli Goldstar markası ile satış, pazarlama ve dağıtım ağımızı oluşturmuş durumdayız ve network faaliyetlerizimize devam etmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 586 7200
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 3 km
AdresHaseki Sultan Mh., Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.) No:11, 34200 Fatih/Istanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler