+90 212 527 77 40

Molla Fenari Mahallesi, Istanbul1988′den beri kuyumculuk alanında faaliyet gösteren firma, tasarımdan üretime tüm aşamalardaki bilgi ve tecrübesini, takı severlerin hizmetine sunmaktadır. Gümüşten altına, zirkondan pırlantaya (elmas), ametistten zümrüte geniş bir yelpazede üretim yapan firma, kişiye özel butik çözümler de sunmaktadır.

Tek taş yüzükten kolyeye, piercingten küpeye binlerce mücevheri, her yaştan her bütçeye kolay ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak isteyen Goldstore, 2005 den bu yana kararlılık ve titizlikle yürüttüğü online mağazasında bilinen bir çok marka kol saatinin binlerce modelini de ziyaretçilerinin beğenisine sunarak takı severlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sürekli artırmak için çalışan firma, iade ve değişim kolaylığından, 5 yıl garantiye tüm aşamalardaki her türlü talepleri müşteri lehinde çözümlemektedir.

Goldstore “Aşkını anlatmak herkesin hakkı” ilkesi ve inancı ile mücevher alanındaki tecrübesini müşterilerine doğru takıyı en doğru fiyatla ulaştırmanın sürekli samimi bir çabası içindedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 527 77 40
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 0 km
AdresMolla Fenari Mahallesi, Istanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.