+90 532 2517335

Çemberlitaş, Mollafenari Mahallesi, Fatih İstanbulGümüş Store, internet üzerinden kendi ürettiği gümüş takı ve aksesuarları satan bir e ticaret sitesidir. Gümüş Store’da toplamda 5.000 adet, güncel takı ve aksesuar ürünleri yer almaktadır.

Ürünlerin hepsi gerçek 925 ayar gümüştür. Tüm ürünler İstanbul çemberli’ta yer alan atölyemizde, işinin ehli ustalarımız tarafından kaliteli el ve atölye işçiliği ile üretilmektedir.

Gümüş Store web sitemizden parakende ürün alabileceğiniz gibi, xml, dropshipping ya da toptan gümüş takı aksesuar alımıda yapabilirsiniz.

Web sitemizde, erkek yüzük modelleri, erkek kolye modelleri, erkek bileklik modelleri, tesbih modelleri, kadın kolye modelleri, kadın yüzük modelleri, kadın küpe modelleri, kadın bileklik modelleri, özel koleksiyon gümüş takılar, özel koleksiyon tesbih modelleri, erkek takı kombinleri, kadın takı kombinleri olmak üzere bir çok kategoride binlerce ürün yer almaktadır.

İddialı olduğumuz konuların başında; ürünlerimizin fotoğraflardan daha kaliteli ve güzel olduğu, ürünlerimizde kullanılan taşların gerçek ve doğal taşlar olduğu gelmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 2517335
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 1 km
AdresÇemberlitaş, Mollafenari Mahallesi, Fatih İstanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.