HC Grup Temizlik Sosyal Hizmetler Ltd.Şti.

BAĞLARBAŞI MAH. ATATÜRK CAD. YONCA SK. NO :1 MALTEPE İSTANBUL

Firmamız 2008 Yılında Kurulmuş Olup Birçok alandaki hizmetlerimizi, insan sağlığına ve yararına olacak şekilde düzenleyerek kaliteli hizmet sunmak, Hizmetimizi paylaştığımız kişiler, kurumlar veya kuruluşlara yansıttığımız kimliğimizle, güvenle tercih nedeni olmak, Şirketimizi ve bu değerleri, kendisinin bir parçası saydığı ve her zaman saymak isteyeceği personelimizle birlikte kalıcılığımızı sürdürmek ve temizlik sektörünün ilk tercih edilen firması olmaktır.

HC GRUP tüm hizmetlerinin sunulan işletmenin hedef ve ihtiyaçlarına uygun olmasını ister. Bu amaçla firma içi temizlik hizmetlerinin tümünde deneyimli bir veya birden fazla HC Grup uzmanı hizmet öncesinde ziyaretlerde bulunarak firmanın amaçlarını ve ihtiyaçlarını etüd eder. Verilen hizmet kapsamı ve süresi buna göre belirlenir.

Yararlı olmak kuruluş amacımızdır HC Grup Sunduğu tüm hizmetleri, maliyetinin çok üstünde yarar sağlaması için çalışır; yararlı olacağına inanmadığı hizmetleri, gerekçesini belirterek sunmakdan kaçınır. Firmamız temizlik programlarının yürütülmesi için gerekli olan her türlü ekipmanı kendisi sağlamaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle