HdTeknik Güvenlik Sistemleri

HdTeknik Güvenlik Sistemleri

Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul, Türkiye

HD Teknik 2009 yılında kurulmuş olup Taiwan menşeili AVTECH firmasının IP tabanlı HD gözetim ürünlerinin satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

HD Teknik gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip altında tutarak müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en işlevsel çözümleri sunar.HD Teknik IP gözetim çözümleri güvenliğin yanında kullanıcılarını hayatı kolaylaştıran birçok yeni teknoloji ile tanıştırmıştır.Dünyanın en gelişmiş IP gözetim teknolojilerine sahip sistemlerimiz benzerlerine oranla uygun fiyat avantajı sunmaktadır.

HD Teknik profesyonel IP çözümleri kullanıcılarını gereksiz sistemler ve maliyetlerden kurtarır.Örneğin aylık abonelik ücreti alınan telefon hattı üzerinden haberleşen işlevsiz güvenlik sistemleri yerine akıllı telefonlarla uyumlu tamamen internet üzerinden haberleşen ücretsiz çözümlerimiz kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

HD Teknik IP / HD kamera sistemleri akıllı telefon yazılımı EagleEyes kullanıcıları tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan mobil gözetim yazılımıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.