+90 212 210 60 63

Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul, TürkiyeHD Teknik 2009 yılında kurulmuş olup Taiwan menşeili AVTECH firmasının IP tabanlı HD gözetim ürünlerinin satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

HD Teknik gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip altında tutarak müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en işlevsel çözümleri sunar.HD Teknik IP gözetim çözümleri güvenliğin yanında kullanıcılarını hayatı kolaylaştıran birçok yeni teknoloji ile tanıştırmıştır.Dünyanın en gelişmiş IP gözetim teknolojilerine sahip sistemlerimiz benzerlerine oranla uygun fiyat avantajı sunmaktadır.

HD Teknik profesyonel IP çözümleri kullanıcılarını gereksiz sistemler ve maliyetlerden kurtarır.Örneğin aylık abonelik ücreti alınan telefon hattı üzerinden haberleşen işlevsiz güvenlik sistemleri yerine akıllı telefonlarla uyumlu tamamen internet üzerinden haberleşen ücretsiz çözümlerimiz kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

HD Teknik IP / HD kamera sistemleri akıllı telefon yazılımı EagleEyes kullanıcıları tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan mobil gözetim yazılımıdır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 210 60 63
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 6 km
AdresPerpa Ticaret Merkezi, İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.