+90 531 0262323

Fevzi Çakmak Mahallesi, DarıcaHiBi 2003 yılında Darıca’da kurulmuş bir bilişim firması olup çalışmalarında kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alıp pek çok başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Geniş bir yelpazede sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarına efektif çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Projeleri en kısa sürede bitirmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmak HiBi Bilişim’in felsefesini oluşturmaktadır. HiBi Bilişim, konusunda uzman mühendis kadrosuyla sizin için en uygun çözümü bulmaya ve sizi teknolojiyle buluşturmayı kendine misyon edinmiştir.
Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir.

Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunan iş ortağınız farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Artan rekabet nedeniyle tüm sektörlerde hizmet ve müşteri odaklılığa geçilmesi sonucunda günümüzde kurumlar müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmeye ihtiyaç duymuşlardır. HiBi Bilişim olarak biz de bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik, iş dünyasında verimlilik sağlayan, yöneticilere ve profesyonellere yeni bakış açıları getiren çözümlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Ana üretici ve ürün geliştirici firmalar ile yakın ilişki içinde olmaya özen göstererek, yakın ve orta vadedeki teknolojik gelişmeleri de sürekli takip ediyoruz. Böylece bu bilgiler ışığında siz müşterilerimize yeni öneriler getirebilmekte ve projelerinizde daha iyi hizmet verebilecek desteği sağlıyoruz.

Kurulduğu ilk günlerden bu yana her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet portföyünü geliştirmiş ve genişletmiştir. HiBi Bilişim’ i seçen kurum, kişi veya organizasyonların kendisinden duyduğu memnuyetle güç kazanmış, kazandığı gücünü genç ve dinamik ekibiyle daha verimli, kaliteli, beklentilere odaklanan çözüm önerileri geliştirmeye harcamış ve harcamaya devam edecektir.

“Çünkü HiBi Geleceği Doğru Öngörmektir.”Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 531 0262323
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 45 km
AdresFevzi Çakmak Mahallesi, Darıca
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.