+90 506 6941927

Çağlayan Enerji Sitesi, Yenişehir Mahallesi, Pendik, Menekşe Sokak


no-image-14622

Bazı kullanıcılar, bilgisayarlarını bir bilgisayarcıya götürmekte ya endişeleniyorlar ya da üşeniyorlar. İşte bu yüzden biz varız. Biz, Anadolu Yakası’ nda oturan ve bilgisayar kullanan kullanıcılara evlerinde teknik destek hizmeti sağlıyor. Peki bu hizmetin maksadı ve içeriği nedir?

1- Hizmet Maksadı
Hizmetimizin maksadı, kullanıcılarımızın yorulmasını, kafalarında bulunan endişelerin son bulmasını sağlamaktır. Sizlerinde bildiği üzere çoğu bilgisayarcı artık işi savsaklayıp, müşterileri dolandırmanın peşinde. Ama bizim amacımız, müşterinin gözü önünde işlemleri gerçekleştirmek ve müşterinin gönlünü ve memnuniyetini ferah tutmaktır. Yapılacak her türlü işlem (arıza tespit, parça değişim, format atma vs.) gözünüzün önünde olup, yönelteceğiniz sorular sabırla cevaplanacak ve memnuniyet sağlanacaktır.

2- Hizmet İçeriği
Maksadımızda da belirtildiği gibi, cihazlarınızın arıza tespitlerinin yapılması, takıldığınız soruların cevaplanması, değişimi gereken parçaların değiştirilmesi, format atılması ve aklınıza takılan daha birçok şey.. Biz her konuda, her zaman ve her koşulda yanınızda olacak ve bir telefonunuz ile desteğe başlayacağız.Telefon+90 506 6941927
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 29 km
AdresÇağlayan Enerji Sitesi, Yenişehir Mahallesi, Pendik, Menekşe Sokak
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.