+90 533 883 34 34

Karaoğlanoğlu Caddesi No:2 Girne / Kıbrıs


inverno-motors.jpg

Kıbrıs’ın otomotiv sektörüne dinamik, tecrübeli ve yenilikçi bir bakış kazandıran İnverno Motors 2000 yılından bu yana dünyaca ünlü otomobil markalarını araç tutkunları ile buluşturmaktadır.

Kurulduğu andan itibaren verdiği kaliteli hizmetlerle edindiği deneyimi lüks markalar ve kaliteli müşteri profili ile pekiştiren İnverno Motors, alanında herkes tarafından öncelikle tercih edilen ünlü bir firma haline gelmiştir.

İnverno Motors, müşterilerinin istedikleri anda kendilerine kolaylıkla ulaşabilmeleri için Girne’nin tam merkezinde yer almaktadır.

Hem yurtiçi hem yurtdışı portföyüne sahip olan İnverno Motors, müşteri memnuniyetini her koşul ve şartta kendisine temel prensip edinmiştir. Dengeli büyüme politikasıyla yoluna emin adımlarla devam eden İnverno Motors, şeffaflık, güvenilirlik, saygınlık ve sonuç odaklılık ilkeleriyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

16 yıllık tecrübesiyle sektörün liderleri arasında kendine yer bulmayı başaran İnverno Motors, özellikle Kıbrıs’ın önde gelen isimlerinden oluşan bir portföye sahiptir. Müşterilerinin lüks segment otomobil isteklerine her daim sorunsuz ve hızlı hizmetiyle cevap vermektedir.

Gerek güvenli ve hızlı alışveriş gerekse bütçeye uygun ödeme fırsatları ile ürün çeşitliliğinde sınır tanımayan İnverno Motors, faaliyet alanında bir numara olma vizyonu ile her gün sistemsel çalışmalarına devam etmekte ve bu prensip doğrultusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 533 883 34 34
FacebookZiyaret Et
ÜlkeCyprus
Bölge/EyaletGirne
Mesafe: 735 km
AdresKaraoğlanoğlu Caddesi No:2 Girne / Kıbrıs
Sektör,
Anahtar Kelimeler