İssan Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

İssan Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aydınlı-KOSB, Organik Caddesi, 34953 İstanbul/İstanbul, Türkiye

09/06/2009 tarihinde Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan firmamız, Çevre duyarlılığını ilke edinerek, özel ve resmi kurum ve kuruluşlardan çıkan atık madeni yağlarını mevzuat a uygun olarak toplanması, taşınması, geri dönüştürülmesi ve ekonomiye kazandırılması amacı ile faaliyetine başlamıştır.

Atık Kabulü: Ülke sınırları içerisinde Özel ve Tüzel Resmi Kurum ve Kuruluşlarda oluşan I. ve II. kategori atık madeni yağlar geri kazanım amacıyla alınmaktadır. Atık Yağların Alınması İle İlgili Prosedür Şöyledir;
Atıklar için öncelikle üreticileri tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ndan akreditasyon yetkisine sahip laboratuarlarda kategori analizi yaptırılır.

Analiz neticesinde I. ve II. Kategori çıkan atık yağlarınızın alınması ve geri kazanımı için firmamıza rapor ile başvuru yapılır.

Yetkili arkadaşlarımız atığınızın miktarı, stoklama koşulları, cinsi, analiz raporu hakkında bilgi alırlar.
Atığın tesisimize kabul edilmesinin mümkün olması halinde, stoklama koşulları göz önünde bulundurularak atığı taşıyacak araç tipi belirlenir ve üretici firma ile birlikte müşterek bir tarihte alım gerçekleşir.
Atık alımını yapan personelimiz, ilgili evrakları da düzenleyerek teslim alma organizasyonunu gerçekleştirirler.
Firmamıza gönderdiğiniz atıklarınızın verimliliği ve elde edilen ürün hakkında tarafınıza yazılı bilgi verilmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.