+90 212 4234879

Üniversite Mahallesi, Lale Sokak No:5, 34320 Avcılar/İstanbul, TürkiyeStandart iş elbiseleri, Özel iş elbiseleri, promosyon tekstil, Güvenlik kıyafetleri, medikal kıyafetler üretimi ile hizmet vermektedir.

1999 Yılında küçük bir atölyede faaliyet hayatına başlayan İştegiyy markası, bugün ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracatın yanı sıra, Türkiye içerisindeki bir çok özel sektör ve kamu kuruluşuna hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda teknolojinin etkisiyle gelişen global ekonomiye etkin şekilde ayak uydurmuştur. Marka kültürü olarak insana saygı, güven ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine yol haritası olarak belirlemiştir. Paydaşlarının varlığının, kendi varlığının temelini oluşturduğunu hiç bir zaman unutmamıştır.

Özellikle 2016 yılında ”Çalışanlarına değer verenlerin tercihi” sloganı ile kurumsallaşma sürecini etkin bir şekilde hızlandırmıştır. Emek verenler için üretilen her ürünü, emek vererek üreten kurumumuz, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya başlamıştır. Farklı sektörlerde bulunanan müşterilerinin ürün tasarımı ve marka danışmanı olmuştur. Arge’ye verdiği önemle rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir. Başarının tesadüf olmadığına inananarak, başarıya giden yolda marka kültüründen ve dürüst hizmet anlayışından hiç bir zaman taviz vermemiştir.

Sektörün en köklü kuruluşularında biri olan şirketimiz son yıllarda yakaladığı büyüme ivmesini, genç ve dinamik kadrosuyla dahada arttırarak yoluna devam edecektir…


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4234879
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 22 km
AdresÜniversite Mahallesi, Lale Sokak No:5, 34320 Avcılar/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.