Jadas Turuncu Kağıt Dış Tic. Ltd. Şti.

Jadas Turuncu Kağıt Dış Tic. Ltd. Şti.

Tepeören Mh., Yıldız Caddesi (Orhanlı-Tepeören Yolu), 34959 İstanbul/İstanbul, Turkey
1,354 görüntüleme

Filtre sektörüne, medikal sektörüne ve Ambalaj sektörüne Rulo malzeme temininde güveneceğiniz ender bir firma olup, tek tarafli kazanca degil, beraber kazanmayi ilke edinerek, güveniniz ve beraberliğimizle her gecen gün saglikli bir büyüme saglamaktadir.

Firmamizda sürekli her türlü Rulo Airlaid, Meltblown, Filtre kağıtları, parlak silikon kağıt, deri Rugan kağıt, textil Transfer kağıdı, Ağda bezi, Nakış telası, Nonwoven, Keçe, Krepe, filtre, galoş bulunur.

Tüm Avrupa ülkeleri, Kanada ve USA’dan üretim-ihracat fazlası, sipariş iptali, kombine kenarı v.b. gibi nitelikli ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Ürün grupları arasında ; hemen hemen tüm sektörlerin kullanımına yönelik filtrasyon materyalleri (endüstriyel filtre kağıtları hava-yakıt-yağ filtreleri, polen filtreler, panel ve kartuş filtre, hepa filtre üretiminde kullanılan hammaddeler, toz torba filtreleri SMS, SMMS, melt blown, poşet ve demlik çay filtre kağıtları, hijyen sektörde kullanılan ürünler v.b. gibi), tekstil kumaşlar ( spunlace, sponbond, thermabond, fitillik, kağıt tela – yapışkanlı tela ve diğer non woven türleri ) kuaför sarf malzemeleri (tek kullanımlık baş havlusu , ağda kağıdı v.s.) rulo ve tabaka ofset – ambalaj kağıtları, kendinden yapışkanlı rulo ve tabaka etiket kağıtları , termal kağıtlar, medikal sektörde kullanılan hammaddeler (dublex – triplex emici-itici non woven grupları, maske kağıdı, hasta-doktor önlüğü hammaddeleri), çocuk bezi ve kadın pedi üretiminde kullanılan hammaddeler (air laid, vet laid, hydro jet, textile back sheet, pe li rulolar) opp , cpp, polyester, plastik rulolar, filmler, ıslak mendil iç kağıdı, pet-alu-pe, çorbalık , triplex rulolar, tuvalet kağıdı, havlu ve peçete üretiminde kullanılan hammaddeler yer almaktadır.

Talep doğrultusunda diğer ürün gruplarının ithalatı ve ihracatı da mümkün olabilmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.