+90 224 2520252

Duaçınarı mah. Karlıdağ cad. No:111 Bursa Türkiye


logo11.png

2005 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz toner dolum & kartuş dolumu ve yan ekipmanları yazıcı ve sorunları ile ilgilenen gittikçe büyüyen ve kendini geliştiren bir şirket olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firma olarak Bursa ve yakın çevre illerde hizmet sunmakta ve çalışmaktayız.

Bursa toner dolumu ve diğer tüm iş akışlarınızda sizlere hizmet vermekte ve iş ağımızı her geçen gün ilerleterek devam ettirmekteyiz. Sadece kısa vadeli çözümle ile değil, uzun vadeli ve kaliteli ürünler imal etmeyi öncelik ve hedefimiz olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Firmamızdan alacağınız her ürün ve malzeme bizlerin garantisi altındandır. Sizlere verilen kullanım sürelerinin öncesinde oluşan her türlü eksiklik ve rahatsızlık giderilir ve sizlere sorunsuz hizmet verilmeye çalışılır. Kartuş dolumu ve toner dolumu iş akışlarımız da aynı işlemleri uygulamakta ve sizlere her zaman hizmet vermeyi bir borç olarak biliriz.

Bizler firma olarak toner dolum ve kartuş dolum ihtiyaçlarını gidebilmek için piyasaya giriş yapmış ve bu eksikliği de kendi iş alanımız etrafında bir hayli ilerleterek devam ettirmiş bulunmaktayız. Her zaman en iyisini sunmaya çalışmak ve ekonomik ücretler ile sizlere hizmet vermek bizim asıl hedefimiz olmuştur.

İçinde bulunduğumuz piyasanın ne kadar zor ve meşakkatli bir iş olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sattığımız her ürünün arkasında durarak bizi diğer firmalardan ayıran özellikleri görmenizi diliyoruz. Bizler sadece toner dolum ya da kartuş dolumu yapmayan daha iyilerini sizlere sunmaya çalışan bir firma olarak çalışmalarımıza son hız devam etmekteyiz. Yine sizlere büyük bir kolaylık sunacak olan bitmeyen kartuş ürünleri ile Bursa yazıcı tamiri hizmetlerimizde son hız devam etmektedir.

Arzu ettiğiniz her arıza durumuna sadece bizimle iletişime geçmeniz ve sorunlarınız dile getirmeniz yeterlidir. Bursa yazıcı tamiri ve daha fazlası için uğraş verdiğimiz bu alanda sizler ile her zaman diyalog içinde olur ve cihazlarınızı eksiksiz olarak sizlere sorunsuz tamir etmeyi görev biliriz. Firmamız sizler ile her an çalışmaya hazır ve nazır beklemektedir. Memnuniyetiniz firmamızın vermiş olduğu emeklerin cevabıdır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 2520252
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 91 km
AdresDuaçınarı mah. Karlıdağ cad. No:111 Bursa Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.