+90 232 484 29 51

Akdeniz Mh., Akdeniz Caddesi 8-10, 35040 Konak/İzmir İli, TürkiyeKORDONWEB, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2006 yılında faaliyetlerine başlamış, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler ve hedef kitleyi markayla bütünleştirebilme başarısıyla sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.

Müşterilerine interaktif çözümler sunan, marka ve kurum kimliğini internet ortamında başarı ile hayata geçiren, yeni medya alanında fark yaratmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir yazılım firmasıdır.

KORDONWEB bünyesinde bulunan uzman ekip ile yazılım, web tasarım, hosting alanları başta olmak üzere her sektörün ihtiyaçlarına yardımcı olacak çözümler üretmektedir.

KORDONWEB müşteri profilini özellikle web tasarımcıları, web hosting firmaları oluşturuyor. Virtual server ve partner paketlerimizi kullanan firmalar, kendi müşterilerine çok daha uygun fiyatlarla hizmet veriyorlar. Name Serverlarımızın sitemiz ile bağlantılı olmaması hosting firmaları için avantaj sağlıyor.

KORDONWEB en gelişmiş işletim sistemlerinden Microsoft Windows 2008 Server ve Linux Centos platformları üzerinden web sitelerinizi yayınlamaktadır. Yüksek kalitede ve hızlı altyapıya sahip bağlantı ile yurt içi kullanıcı erişiminde yüksek performans sağlamaktadır.

Türkçe içeriğe sahip web sitelerine erişmek için ve gelişen internet ortamında sizlere daha iyi hizmet ve kalite anlayışı ile yüksek band genişliğine sahip sunucularımızla Türkiye’de yerleşik ve yüksek performanslı bir alt yapıyı kullanmanın daha mantıklı olduğu görüşündeyiz.

Yeni yapacağımız projelerimizle Türkiye’de birçok ilke imza atmayı hedefleyen KORDONWEB sizlere yüksek performans ve kaliteyi düşük maliyetlerde sağlamakta, profesyonel ve aktif kadrosuyla size her zaman en uygun çözümleri sunmaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 484 29 51
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIzmir
Mesafe: 328 km
AdresAkdeniz Mh., Akdeniz Caddesi 8-10, 35040 Konak/İzmir İli, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.