May Farma

May Farma

Altunizade Mh., Yetimhane Sokak 2-16, 34200 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
949 görüntüleme

İLAÇLAMA VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

2 Şubemiz ile İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Hizmet Vermekteyiz.
On yıllık deneyim sonunda bugün dört şubesi ile İstanbul ilimiz genelinde her bölgede böcek ve haşere ilaçlama hizmeti verebilen İlaçlama Firmamız, kurumsal ilaçlama şirketi olarak tüm çalışmalarında üst düzeyde disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimleri hizmetlerine kalitesi eşliğinde birebir yansıtmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden hizmetlerini hayata geçirme konusunda oldukça hassas davranarak profesyonel bir yaklaşım sergileyen İlaçlama Firmamız, Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi ilaçlama şirketi olarak dünya ölçeğinde hizmetlerini haftada yedi gün günde yirmi dört saat tüm müşterilerine sunmaktadır.

Ekonomik fiyat ayrıcalığı konusunda oldukça titiz davranan ve müşteri lehine politikayı benimsemiş olan firmamız, aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte tüm çalışmalarına bu doğrultuda yaklaşım sergilemektedir. İlaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç kullanarak insana ve doğaya zararsız buna karşılık böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede tam sonuç verecek nitelikte hizmeti benimsemiş ve ilkesi kabul etmiş bulunan İlaçlama, İstanbul ilaçlama sektöründe yakalamış olduğu hizmet kalitesi ile lider konumunu korumaktadır.

Haşere İlaçlama Servisleri Tarafından Hizmet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İlaçlama ailesi olarak, böcek ilaçlama firmaları arasında farklı firma anlayışına paralel olarak hareket etmekteyiz. İnsan ve çevre sağlığı konusunda oldukça önemli bulunan haşereler ile mücadelede kaliteli hizmet prensibimize uygun olarak kaliteli ilaç kullanımını konusunda uzman personel kadrosu ile yerine getirmekteyiz. Haşere ilaçlama şirketi olarak yüksek sorumluluk bilinci çerçevesinde hareket etmek kurumsal ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Böcek İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Böcek ilaçlama hizmetleri, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat verilmiş böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Böcek ilaçlama hizmeti alınırken mutlaka çalışma ruhsatı sorulmalıdır. ilaçlama firması olarak, firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı olarak çalışmalarını müşterilerine sunmakta ve tüm hizmetlerinden sonra gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmaları rapor düzenleyerek müşterisine yazılı olarak sunmaktadır.

Firmamız, İstanbul ilimiz başta olmak üzere, İzmir, Kocaeli, Ankara ve Bursa illerimizde de ilaçlama firmaları ile faaliyetlerini haftada yedi gün günde yirmi dört saat kesintisiz olarak kalite eşliğinde yerine getirmektedir. Firmamız ve tüm şubelerimiz böcek ilaçlama servisi hizmetlerinden yararlanmak için Çağrı merkezimiz aracılığıyla ilaçlama konusunda detaylı bilgi temin edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.