+90 5368279663

Kültür Mh., 4312. Sokak No:18, 33010 Mersin/Mersin, TurkeyMERSİN, YENİŞEHİR, POZCU, TOROSLAR, AKDENİZ, MEZİTLİ, ,TARSUS, MERSİN İL ve İLÇELERİNDE DEĞERLENDİRMEYİ İSTEDİĞİNİZ HER TÜR YENİ,SPOT ve İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ve NAKİT ALIYORUZ.

2001 YILINDAN BERİ SİZ MERSİNLİLERE HİZMET VEREN TOPRAK İKİNCİ EL EŞYA PAZARI,TOPRAK SANDIK ODASI DÜRÜSTLÜK İLKELERİNİ BENİMSEMİŞ EKİP ve KADROLARI İLE MERSİN GENELİNDE SİZLERİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞTIR. SİZLERİN DEĞERLENDİRMEK İSTEDİĞİNİZ PİYASA DEĞERİ OLAN HER TÜR EŞYALARINIZI ALIYORUZ. MERSİNİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN HER TÜR MOBİLYA GURUBLARINIZI, SPOT ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYALARINIZI, HER TÜR ELEKTRİKLİ ve ELEKTRONİK EŞYALARINIZI, KOMPLE EV EŞYALARINIZI, BÜRO MOBİLYALARINIZI, BÜRO EŞYALARINIZI, HER TÜR İŞ YERİ MALZEMELERİNİZİ MERSİN GENELİNDE BİZ DEĞERİNDE ve NAKİT ALIYORUZ.

SİZLERDE TAKDİR EDERSİNİZKİ PİYASA DEĞERİ OLMAYAN EŞYALAR İÇİN YAPILAN MASRAFLAR BİZİ KURTARMAMAKTADIR ONUN İÇİN TEMİZ, AZ KULLANILMIŞ EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ. YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY BİZİ ARAMAK EN KISA SÜREDE GELİYOR EŞYALARINIZI ADRESİNİZDE DEĞERLENDİRİYORUZ…Telefon+90 5368279663
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 677 km
AdresKültür Mh., 4312. Sokak No:18, 33010 Mersin/Mersin, Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.