Mersin'de Toprak Sandık Odası

Mersin'de Toprak Sandık Odası

Kültür Mh., 4312. Sokak No:18, 33010 Mersin/Mersin, Turkey
1,033 görüntüleme

Mersin, Yenişehir, Pozcu, Toroslar, Akdeniz, Mezitli, Tarsus, Mersin il ve ilçelerinde değerlendirmeyi istediğiniz her tür yeni, spot ve ikinci el eşyalarınızı değerinde ve nakit alıyoruz.

2001 yılından beri siz Mersinlilere hizmet veren toprak ikinci el eşya pazarı, toprak sandık odası dürüstlük ilkelerini benimsemiş ekip ve kadroları ile mersin genelinde sizlerin takdirini kazanmıştır. sizlerin değerlendirmek istediğiniz piyasa değeri olan her tür eşyalarınızı alıyoruz. mersinin neresinde olursanız olun her tür mobilya guruplarınızı, spot ve ikinci el beyaz eşyalarınızı, her tür elektrikli ve elektronik eşyalarınızı, komple ev eşyalarınızı, büro mobilyalarınızı, büro eşyalarınızı, her tür iş yeri malzemelerinizi mersin genelinde biz değerinde ve nakit alıyoruz.

sizlerde takdir edersinizki piyasa değeri olmayan eşyalar için yapılan masraflar bizi kurtarmamaktadır onun için temiz, az kullanılmış eşyalarınızı değerinde alıyoruz. yapmanız gereken tek şey bizi aramak en kısa sürede geliyor eşyalarınızı adresinizde değerlendiriyoruz…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.