Nurlife Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Nurlife Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

İkitelli Sanayi, İstanbul

Zaman çok hızlı geçiyor ve tüm dünyada insanlar çok hızlı yaşlanırken, yüz, saç, vücut ve ayakta birçok cilt problemleri hep devam ediyor. Bu Bayan, Bay ve Genç tüketicileri sürekli daha doğru ürün arayışına itiyor. BioCharm Ürünleri, yüz, saç, vücut ve ayakta birçok cilt problemlerini daha doğal içerikleri ile daha etkili önlemeye yardımcı olur ve mükemmel bakım sağlar.

1992 Mühendislik Kuruluşu, dermo-kozmetik üzerine bilimsel Ar-Ge ve İhracat ağırlıklı çalışan Firmamız, cilt problemleri üzerine 10 yıl üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile BioCharm cilt/yüz, saç, vücut, ayak bakım, anti-stres spesifik ürünlerini ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım ürünlerini geliştirmiştir. Firmamız Yurt içi ve Yurt dışı Uluslar arası Fuarlarda BioCharm Markalı Spesifik Ürünlerimiz ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım Ürünleri ile çok büyük ilgi görerek, İhracatını ve distribütörlerini arttırmaya devam etmektedir.

Günümüzde birçok genç, bayan ve bay cilt, saç, ayak, vücut ve stres problemlerinden dolayı sürekli yeni bir arayış içinde veya çok ürün deneyip, sonuç alamadıkları için problemleri ile birlikte yaşamayı kabullenmektedir. Oysa bu problemleri ile birlikte yaşamayı kabullenmek diğer yanda içten bir rahatsızlık, huzursuzluk, sonrasında da psikolojik problemleri beraberinde getirmektedir.

Firmamız sizlere alacağınız her ürünümüzden sonuç almanız, cilt, saç, ayak, vücut problemlerinden artık kurtulmanız, daha huzurlu olmanız için yıllarını BioCharm Markalı ürünlerimizin daha kaliteli daha doğal ve etkili sonuç verici, kullanıcıyı her kullanım ile mutlu edici olması için ürünlerin bilimsel çalışmalarından üretimine kadar hem özenle çalışmaktadır.

Bu yazımızı her okuyan mutlaka BioCharm ürünlerini tanısın, Ürünlerimiz doğal etkileri ile derdinize, probleminize derman olsun, çözüm olsun. Cilt, sivilce, Leke, kırışık, cilt gözenek problemleri, saç dökülmesi, kellik, saç kıran, kepek, seboreik dermatit, mantar, egzama, problemleriniz, Ayak topuk çatlağı, egzama, mantar, akıntı, ayak kokusu, nasır problemlerinize etkili çözüm için Bize ulaşsın Bizim ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz özen, emek, çaba, Sizin arayışlarınıza nokta koysun, Size çözüm sunsun isteriz.

Biz varken: BioCharm varken Sivilceli yüz, lekeli yüz, kırışık içinde yüzlerle yaşamayın, BioCharm sivilce ve cilt bakım ürünlerini bulun. Saçım kelliğe doğru gidiyor, kel kalacağım, saçım erken ağardı, saçlarım boyalardan iyice kuru tel haline geldi, saçlarım mahvoluyor, çok dökülüyor endişeleri artık yaşamayın, hemen BioCharm Saç bakım ürünlerini bulun.

Fiyatlarımız çok uygundur, Sizlere ürünlerimizi tanıtmak, bütçenize destek amaçlı.
Ayak kokusu derdinden tamamen kurtulmak, ayak nasırı, mantar, kaşıntı, egzama, topuk çatlağından daha sağlıklı kurtulmak için hemen BioCharm Saç bakım ürünlerini bulun (topuk çatlağı önemsenmediğinde, çatlaktan giren mikroplar bacak kaslarında nüfuz ederek sürekli bacak ağıları ve yılancık hastalığı ile bacakları felç edebilir, Siz farkında olmadan karaciğere kadar ilerleyen mikroplar karaciğerde büyük problemlere yol açabilirler, bu nedenle topuk çatlağı giderilmesi çok önemlidir).

Kendinizi daha huzurlu hissetmeniz, yaşamınızda Size daha güç verir. Sağlıklı güzel bir yüz, bakımlı güzel saçlar, sağlıklı ayaklar, Stresten daha doğal terapi ile arınmak, Size önemli bir huzur verir. Geç kalmadan Kendinizi BioCharm ile tanıştırın, O Size güç katacak.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.