Özkonyalı Tente

Özkonyalı Tente

Horozluhan Mh., Anadolu Sanayi, Paşa Sokak 1-11, 42000 Konya/Konya, Türkei
1,085 görüntüleme

ÖZKONYALI BRANDA ; Branda, Çadır, Tente imalatıyla Araç Tente Branda sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımız sürdürüyoruz.

Firmamız; pek çok firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş yerlerine tente imalatıyla başarıyla hizmet vermektedir. Tente İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz.

Firmamız tarafından imalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;

Mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır (Kartal) tente, otomatik tente, polikarbon tente, Kasetli tente, raylı tente, Şeffaf kapatma, şantiye inşaat çadırı, kamp çadırı, iftar çadırı, hangar çadırı, kamyon, treyler çadırı, alan kapatma, bahçe, balkon ve plaj şemsiyesi imalatından oluşmaktadır.

Stadyum ve halı saha zeminleri buzlanmayı önleyici özel branda imalatımızla da spor severlerin her zaman yanındayız.

Ayrıca; Özel imalat sulama hortumunu her tip, her ebat ve istenilen boyda imal etmekteyiz. Vakum körük imalatı da yine firmamızın faaliyet alanlarından biridir.

Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.