Palmena Netnas Tic.

Palmena Netnas Tic.

merkez mah. aşinalar sok no:5 Istanbul

Firmamız 1999 yılında danışmanlık firması olarak başlayarak bu güne kadar emlak,arsa,gıda,inşaat,hırdavat malzemeleri dış ticaret olarak devam etmiştir günümüzün ve çağın teknolojinin gerkliliğinide göz önünde bulundurmamızın neticesinde bizzat üretimin içinde olduğumuz hastahane ekipmanları ve doğal yapı taşlarını(TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN)AZADE STONES….

Firmamız üretim konsepti içinde olan JASPER,AGAT,KALSEDON, Yarı değerli doğal ana taşlar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toprak altı minimum 30 metreden çıkartılan doğal taşlardır .
Türkiye’de bir ilk olan doğada bulunan bu taşları tamamen doğal taşlardan üretilen ışık geçirgenliği olan plaka üretimi ve uygulamalar devam etmektedir.Ürünler doğal olarak taş halinde, kesilmiş uygulamaya hazır , plaka olarak üretilmiş halde satılmaktadır.Araştırmalarımız ve çalışmalarımız neticesinde başta inşaat,dekorasyon,restorasyon,peyzaj,havuz,otel,motel,sağlık tesisleri ,doğal kaplıcalarda,takı ve mücevherat özel malikane,villa,mimarisi ve alanlarda kullanılmaktadır .bu bağlamda konsorsiyum içeriside olan grup şirketlerimizden;

Hastane ve endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ameliyathane ve sterilizasyon ekipmanları, hastane teçhizatı ve endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktadır. Bu bağlamda; el yıkama evyeleri, sterilizasyon ürünleri, hasta taşıma sedyeleri, ameliyathane transfer sedyeleri, pansuman arabası, eskobolar, muayene masaları, hasta önü yemek masaları, komodinler, istif rafları, dolaplar, paravanalar, morg-otopsi masaları, mutfak çalışma tezgahları imalatını gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteden ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen NETNAS, tüm ürünlerinde kaliteli malzeme kullanımı ile mükemmel işçiliğini birleştirerek kısa zamanda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

NETNAS, her geçen gün artan ürün portföyü ve makine teçhizatı ile faaliyet alanında saygın ve kalıcı bir firma olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.