Platinsan Kasa Sanayi

Platinsan Kasa Sanayi

Ataşehir Ferhat Paşa Mh., Gazi Paşa Caddesi, 34758 Ataşehir/İstanbul İli, Türkiye
1,043 görüntüleme

Firmamız karoser sektöründe yenilikçi çevreye duyarlı ve kendi alanın da lider olma yolunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Sektördeki tecrübemiz 1996 yılında başlamış olup günümüze dek sürmektedir. On dokuz yıllık uzman kadromuzun değişmez prensibi siz değerli müşterilerimizin isteklerini daima kaliteli hizmet zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette kalitedir. Firmamızın diğer önemli bir özelliği de müşterilerimizin ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktır.

Bu doğrultuda PLATİNSAN GRUP olarak siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Tüketicilerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren üst yapıda faaliyet gösteren lider bir firma olabilmek.
MİSYONUMUZ
PLATİNSAN GRUP olarak tüketicilere uygun fiyatlarda kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken tüketicilerimize karşı olan yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Değerlerimiz;
-MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR
-KALİTEDE BİRİNCİYİZ
-REKABETÇİYİZ
-HEP BERABER BAŞARIRIZ
-SONUCA ODAKLIYIZ
-GÜCÜMÜZÜ DEĞİŞİMDEN ALIRIZ


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.