Pro Hizmet Bilgi Işlem Hizmetleri

Pro Hizmet Bilgi Işlem Hizmetleri

Yurt Mh., 71393. Sokak (239. Sk.), 01000 Adana, Türkiye
1,533 görüntüleme

Pro Hizmet ( Profesyonel Bilgi İşlem Hizmetleri )

İçinde bulunduğumuz teknolojik gelişmeler , hızla küreselleşmeye doğru ilerlemekte olan dünyada bilgisayar yazılım ve donanım hizmetlerinin önemini daha da arttırmıştır. Hızla büyümekte olan bilgisayar teknolojisine paralel olarak yazılımlar da buna ayak uydurma durumundadırlar. Pro Bilgi İşlem Hizmetleri olarak Türkiye’de hızla ilerleyen bilgisayar ve bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu yazılım ürünlerini sizlere sunmak gayesiyle; yeni dinamik ve genç beyinlerle karşınızdayız. Pro Hizmet, görevlerinin bilincinde olan kadrosu, geçmiş birikimleri ve dürüstlüğü ilke edinmiş hizmet anlayışı ile sizlere hizmet ulaştırma amacındadır.

Pro Bilgi İşlem Hizmetleri pazardaki en çarpıcı yazılım-donanım ürünleri, sarf malzemeleri ve bunlara yönelik her türlü hizmetle sizleri tanıştırıp bilgi çağının gerektirdiği kolaylığı sağlayarak, işinizi ve hayatınızı daha keyifli hale getirmenize katkı sağlayacaktır. Pro Bilgi İşlem Hizmetleri olarak ”Değişimi Yakalamanın Tam Zamanı” olduğunu düşünmekteyiz. Türkiye’yi ileriye götürecek bireyler, şirketler, kurumlar ve yöneticileri kendilerinin dahi inanamayacakları bakış açılarını, davranışları ve değişiklikleri benimsemek ve bunlara ayak uydurmak durumundadırlar. Dünyanın yaptığından daha iyisini yapacak güç, dinamik ve bilgi birikiminin Türk Toplumunda var olduğuna gönülden inanmaktayız.

Pro Bilgi İşlem Hizmetleri olarak firmanız için gerekli tüm sistemlerde dinamik çözümler üreterek bilgi işlem hizmetleri hakkında herşeyi sizlere sunuyoruz….

Saygılarımızla Pro Hizmet.

Vizyonumuz

Gerek dünyada gerekse ülkemizde en iyi şartlarda güvenli, hızlı ve verimli çalışma ortamı oluşturtarak. Pro Hizmet olarak Bireysel ve ya Kurumsal firmaların gelişim süreçlerindeki en büyük engel olan teknolojiyi basite indirgemek ve bunlardan en verimli şekilde faydalandırmak amacı ile kurulduk. Bilgi çağına ayak uydurmanız için gerekli tüm donanıma sahip olarak sizlere yaşantınız ve iş hayatınızda kolaylık getirmek bizim için en büyük amacımızdır.

Pro Hizmet vizyonunun temelinde ulu önderimiz M. Kemal Atatürk ‘ün şu sözleri yatmaktadır :

Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. M.Kemal Atatürk

Misyonumuz

Gelişen teknolojik dünyada müşterilerimiz yada danışmanlık yaptığımız firmaların bunlardan haberdar edip ve uyum sürecinde yanlarında olarak en verimli şekilde kullanılması konusunda bilgi aktarımı ve eğitimsel süreçlerinde en yüksek çalışma kapasitesine ulaştırmaktır. Pro Hizmet gelişime açık ekibi ile her geçen yükselen değerlerinizi korumayı bir kural haline getirmiş bunun çerçevesi içinde sadece sizlerin ihtiyaçlarınızı belirler ve uygulama aşamasında projelendirerek kademeli olarak işinize paralel hale getirmektir.

Pro Hizmet profesyonel bilgi işlem hizmetleri misyonumuzun temelinde ulu önderimiz M. Kemal Atatürk ‘ün şu sözleri yatmaktadır:

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak! M.Kemal Atatürk

Hizmetlerimiz :

Website Tasarımı
Market Programı
Restaurant Programı
Güvenlik Kamerası ve Alarm Sistemleri
Kurumsal Bilgi İşlem Hizmetleri
Sunucu Yönetimi
Barkod Programı


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.