+90 212 222 00 10

Hürriyet Dr. Cemil Bengü Cd. 34403 Kağıthane/İstanbul, Turkey


sadeceklima.jpg

Klima denince aklımıza sadece konfor, rahatlık gelmemelidir. Klimaların sağlığımıza sayısız faydası vardır. Faydaları bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Özellikle yaşlılar, kalp, tansiyon, şeker ve astım hastaları için büyük faydaları olan klimalar yeterli konforu sağlamaktadır.

Firmamız bakım sonrası da garanti veren bir firma olarak, verdiği hizmetin daima arkasındadır. Her türlü klimanız ile ilgili hizmeti almak için bize dilerseniz telefon ile ulaşabilir, dilerseniz web sitemizden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ev Kliması Bakım Ve Onarım Hizmetleri konusunda da destek veren firmamız, aynı zamanda bulunduğunuz yerler dahilinde bir çok noktaya yerinde hizmet vermektedir. Aradığınızda bizlere uygun olduğunuz tarih ve saat aralıklarını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Evinizdeki iklimlendirme sisteminin ne kadar önemli olduğu konusunda sizinle aynı düşünceye sahip olduğumuzdan bu konuda size sağladığımız destek ile klimanızı güvenle kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi klima bakımının sağlık açısından önemi çok büyüktür. Bu nedenle bu konuda destek sağlayarak sağlığınızı da korumaktayız. Özellikle iş yerlerinde müşteri sirkülasyonu da fazla ise sizin için zorunlu bir eylem klima bakımıdır. Değiştirilmesi gereken yedek parçalardan da asla feragat edilmemelidir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 222 00 10
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 7 km
AdresHürriyet Dr. Cemil Bengü Cd. 34403 Kağıthane/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler