+90 322 2265008
Yeşilyurt Mh., Bülent Angın Bulvarı, 01960 Adana/Adana, Turkey
Web Sitesini Ziyaret Et Favorilerime Ekle Firma ile İletişime Geçin
sitrin.png

SİTRİN Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hayallerinize ve büyük hedeflerinize uzanan yolda en anlamlı kararın alındığı, değişimin ve heyecanın başladığı yeni yaşamınızın ilk basamağıdır.
Yabancı dil bilmek günümüzde bir ihtiyaç değil tamamen bir gerekliliktir. Ancak, yabancı dil eğitimi mutlaka eğitim kalitesini uluslararası düzeyde kanıtlamış kurumlarca verilmelidir. Bu nedenle firmamız tüm uluslararası projelerini, ilgili ülkelerin hükümetlerince tanınmış, güvenilirliği kalite standartlarıyla tescil edilmiş ve yurtdışında belirli bir prestij sahibi olan firma ve okullarla sürdürmektedir. Aynı şekilde çalışmakta olduğumuz okullar öğrenci referanslarımızla değerlendirilmektedir.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak tüm bu programları yürütürken benimsediğimiz anahtar sözcük özetle GÜVEN’dir. Rolümüz sadece tüm dünyadan 7’den 70’e herkesi en uygun koşullarla yurtdışına göndermekle sınırlı kalmayıp, yurtdışında yaşanan yabancılık duygusunu en aza indirmek, karşılaşılabilecek her türlü sorun için hızlı ve kesin çözümler üretmek ve eğitimi başarıyla bitirene dek her aşamada sizin yanınızda olmaktır..

Yurtdışında yabancı dil eğitimi hedefleyen bir kişinin bugüne kadar tespit ettiğimiz amaçları yabancı dilini geliştirmek, farklı ülkeleri ve şehirleri ziyaret etmek, yeni insanlarla tanışmak, çeşitli alanlarda beceriler kazanmak ve bütün bunları en az maliyet ile gerçekleştirmek olarak özetlenebilir. Bütün bunları bizimle en etkin ve hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz. Sayısız mutlu dönen müşterilerimiz bunun en büyük yaşayan kanıtlarıdır.
Hayalleriniz hayallerimizdir… Bunları gerçekleştirmek için atacağınız her adımda ve her seferinde yanınızda olmayı burada yazılı olarak taahhüt etmekten çekinmiyor, şeffaflık prensibimiz dahilinde, aksine bunu açık yüreklilikle dile getiriyoruz.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak amacımız hep, sizi ve tanıdıklarınızı bir hayat boyu kazanmak olmuştur. Bunun için gereken her zaman yapılır. Sizin mutluluğunuz, bizim gururumuzdur.

SİTRİN Yurtdışı EğitimWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 322 2265008
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAdana
Mesafe: 704 km
AdresYeşilyurt Mh., Bülent Angın Bulvarı, 01960 Adana/Adana, Turkey
Sektör,
Anahtar Kelimeler