+49 2261 9979566

Kölner Straße 319, 51702, Bergneustadt, AlmanyaSTAR BAUSTOFFVERTRIEB %100 Almanya üretmi, Alman kalitesi insaat malzemelerini ALMANYA VE CEVRE ÜLKELERDE yasayan tüm insaatcilara ve ev sahiplerine KAPIDA TESLIMAT olarak sunmaktadir. Klasik insaat malzemecilerinden (Baustoffhändler) farkli olarak ALMANYA’DA BULUNAN INSAAT MALZEME ÜRETEN SIRKETLERLE DIREKT TEMASTA olan STAR Baustoffvertrieb, fabrikadan kapiniza teslimat ile size EN UYGUN VE EN KALITELI MALZEMELERI sunmaktadir.

Klasik insaat malzemecilerine cuval dolusu paranizi harcamayin. STAR BAUSTOFFVERTRIEB’i arayip, fiyat teklifimizi alin ve ayni ürünlere devasa fiyat farklariyla cok daha ucuza sahip olun.

STAR BAUSTOFFVERTRIEB’in ürün portföyünde su an icin ISI YALITIM SISTEMLERI (=Wärmedämmung), IZOLASYON MALZEMELER (=Dämmstoffe), KURU INSAAT MALZEMELERI (=Trockenbau), IC VE DIS SIVALAR (= jegliche Putze), YER KAPLAMALAR (=Bodenbeläge), PENCERELER, KLINKER ÜRÜNLERI (=Klinkerprodukte) ve daha bir cok ürünleri bulundurmaktadir.

Ihtiyaciniz olan ürünü bu listemiz icinde bulamadiysaniz, hic sorun etmeyin. Bizi arayin ve direkt üretici sirketlere olan büyük agimizdan faydalanin!

Daha ne bekliyorsunuz? Bizlere ya e-posta yada telefon ile ulasin. Yada yakinimizdaysaniz buyrun bir cayimizi veya kahvemizi icin!Web Site URLZiyaret Et
Telefon+49 2261 9979566
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeGermany
Bölge/EyaletNordrhein-Westfalen
Mesafe: 1,976 km
AdresKölner Straße 319, 51702, Bergneustadt, Almanya
Sektör,
Anahtar Kelimeler             
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.