Turko Tax & Accounting | Amerika'da Türkçe Muhasebe Desteği
tren

Turko Tax & Accounting | Amerika'da Türkçe Muhasebe Desteği

2769 US-1, Stafford, VA 22554, Amerika Birleşik Devletleri
1,472 görüntüleme

Turko Tax and Accounting firması küçük ve orta ölçekli işletmeler ve bireysel kişilere yönelik kaliteli hizmet arzusu ile Senem Sarikaya tarafından kurulmuştur. Amerika’da devlette ve özel sektörde 15 yılı askin kazandığı deneyimden sonra, muhasebe ve vergi uzmanlığını serbest çalışanlara, işletme sahiplerine ve bireysel kişilere finansal hedeflerine ulaşmalarında yardimci olmayı hedeflemektedir. Özellikle uluslararasi muhasebe işlemleri ve vergilendirme konularında ki deneyimleri Amerika’da girişimde bulunan Türk’ler için başarı ve güven sağlamaktadır. Karmaşık olan Amerikan Vergisini sizin icin en basit şekliyle ana dilde profesyonel şekilde aktarıyoruz.

Turko Tax and Accounting tüm müşterilerin ihtiyaçlarına değer verir, bu nedenle yaptığımız işin merkezinde kaliteli hizmet vardır. Sorularınıza yanıt vermek ve yatırım yaptığınız hizmetlerde değer sağlamak için erişilebilir olmaktan gurur duyuyoruz.

Turko Tax & Accounting LLC Amerika’nın 50 eyaletine hizmet veren, Türk CPA, IRS Enroll Agent ve deneyimli muhasebecilerden oluşan Virginia-Washington DC merkezli profesyonel bir muhasebe firmasıdır. Amerika’da yerleşik olan Türkler, iş yeri sahipleri, ve Amerika’da iş yapan uluslararası işletmeler için geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz başlıca hizmetler:

Muhasebe Hizmetleri
Mali Müşavirlik ve Finansal danışmanlık
Bireysel, Şirket ve Uluslararası Vergi Beyannamesi Hazırlanması
Vergi Planlaması ve Danışmanlığı
Yeni Şirket Kuruluşu ve kapatılması
Quickbooks Hizmetleri
Bordro, maaş, payroll düzenlenmesi
Amazon ve bir çok konuda danışmanlık hizmetleri
Her bir kişi veya işletme birbirinden farklıdır, dolayisiyla ihtiyaç duydugu hizmet de farklıdır ve kendi özelinde değerlendirilmelidir. Bu sebeple herkese kişiye özel hizmet sunuyoruz. Şirket kuruluşunun hangi eyalette hangi yapı ile kurulacağından başlayıp şirket yönetiminde ayrıcalıklı destek ile fark yaratmak, bireysel müşterilerimiz icin vergi beyannamesi, planlaması ve emeklilik konularında avantajlı sekilde yardimci olmak en büyük ilkemizdir.

Farklı bir ülkede farklı bir sistemde ekonomik bir refah oluşturmanın kolay olmadığının farkındayız. Bu sebeple alışılmış muhasebe firmalarının aksine geçmiş yükümlülükleri yerine getirirken gelecek planlamaları icin danışmanlık vermeyi işimizin bir parçası haline getirdik. Vergi bir çok ülkede kişilerin bordrolarında ve isletmelerin defter kaleminde en büyük masraf kalemidir. Bu sebeple finansal planlarınızda yer alması gereken bir konudur. Bunu yasal olarak en aza indirirken tüm sorumluluklarınızı yerine getirmenizde yardimci oluyoruz. Siz işinize, ailenize ve hobilerinize zaman ayırırken bizler sizin güvenilir iş partnerleriniz olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Bizimle iletişime geçmek ve ücretsiz danışmanlık almak icin iletişim formunu doldurmayı unutmayın. Ayrıca bize info@turkotaxacc.com veya +1 540 429 5555 Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.