+49 178 300 1919

Quadrat U6, 16 – 68161 Mannheim


unitedfilms.png

Elinizde harika bir ürün var ve bu ürünü Tüm Almanya’ya hatta Avrupa’ya mi satmak istiyorsunuz? Yada Avrupa’da yasayan Tüm Türklere duyurmak mi istiyorsunuz? O zaman unitedfilms dogru adres.

Hizmetlerimiz:

1- Türk- Alman Reklam sirketi olarak- Alman kanallarinda medya alimi satimi yapiyoruz. Pro7 – Kabel 1- Sat1 ve RTL gibi kanallarda cok uygun fiyatlarda yayin paketlerimiz mevcuttur.

2- Ethno Marketing alanindan en iyilerden biri oldugumuzu iddia ediyoruz. Türk kanallarinda da cok uygun fiyatlara yayinlar yapiyoruz. Tüm ulusal kanallarla ve yerel kanallarla calisiyoruz. Elinizdeki bütceye reklam olurmu olmazmi diye düsünmeyin hemen bizi arayin. Her bütceye göre reklam yayinimiz vardir. Türk kanallarinda Reklam yapmadan önce mulaka bizden fiyat aliniz.

3- Sirketimizin 3. reklam mecrasi ise Sinema Reklamlaridir. Avrupanin her ülkesinde her sehrinde sinema reklamlari yapiyoruz.

4- Reklam filmlerinizin kreativ kaliteli ve üst düzey olmasini isterseniz unitedfilms dogru adrestir. Ancak asgari bütcelerde reklam filmleri icinde kreativ ve cözüm üretmekteyiz. Her türlü videolariniz icin bizi arayin.

5- Online reklamlar özellikle Display Reklamlari icin biz en iyi cözüm ortagiyiz.

6- Almanya’daki tüm radyolarla calisiyoruz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+49 178 300 1919
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeGermany
Bölge/EyaletBaden-Württemberg
Mesafe: 1,853 km
AdresQuadrat U6, 16 – 68161 Mannheim
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler