+90 216 3064404

Orhan tepe mahallesi Çanakkale caddesi Gediz sokak no / 8Ünsoy şehiriçi şehirler arası nakliyat olarak 1985’de İstanbul Kartal’da kurulmuş bir aile firmasıdır.

EV TAŞIMA
ÜNSOY Evden Eve Nakliyat yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız evden eve nakliyat konusunda prensiplerine bağlı olarak hareket ediyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile göz doldurmaya devam ediyor.

OFİS TAŞIMA
Ofis ve büro taşıma şirketleri içinde bizi tercih edin, uygun fiyatlarla kaliteli taşının. İstanbul da en iyi ofis taşıma şirketiyle taşının. İstanbul’daki tüm ofis ve büroların en iyi şekilde taşınması için özel ekipler kurduk. Nakliyat camiasında, ev ve ofis taşıma işleriniz uygun rakamlarla bizimle kaliteli olarak yapılır.

DEPOLAMA
ÜNSOY Depolama Depo müşterileri tüm eşya depolama operasyonlarını ofislerinden on-line ve Real-time olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler Eşyanın iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3064404
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 21 km
AdresOrhan tepe mahallesi Çanakkale caddesi Gediz sokak no / 8
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
  1. Bager 19.03.2017 12:02:

    Evimi ünsoy Nakliyat taşıdı herkese tavsiye edilecek bir firma