+90 532 3746671

BağcılarYakuplu Evden Eve Nakliyat olmak üzere yakuplu nakliyat (0532) 374 66 71 genelinde Nakliye hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat , nakliye ,ev taşıma ,askılı tekstil taşımacıgı,ofis taşımacılıgı,fabrika taşımacılıgı hizmeti vermekteyiz.Tecrübe ve güven gerektiren bir sektör olan Evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulmuştur.

Yakuplu Evden Eve nakliyat firmamız tüm evden eve nakliye işlerinde gerekli ciddiyet, zaman,sürat ve emniyet ilkelerinden şaşmamıştır. yakupluda nakliyeci,yakuplu nakliyat,yakuplu evden eve nakliyat,yakuplu nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmamızın şehir içi ve Şehirlerarası evden eve nakliyat yapması için ulaştırma bakanlığı tarafından verildiği K1 ve K3 Belgeleri Mevcuttur..

14 yıllık tecrübesiyle Yakuplu Nakliyat teknolojiyi de yakından takip ev Taşıma sırasın bataniye,sitrej ve bant kullanmaktadır.yakuplu evden eve nakliyat olarak ücretsiz expertiz hizmeti vermekteyiz..

Yakuplu Nakliyat Firmamız ev taşımasında koli,ambalaj ve bataniye kullanılmaktadır.yakuplu nakliyat.yakuplu evden eve nakliyat.yakuplu evden eve nakliyat ve nakliye hizmeti.yakuplu nakliyat,yakuplu nakliyat.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 3746671
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 13 km
AdresBağcılar
Sektör
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.