Yol Yardım, Oto Çekici ve Oto Lastik

Yol Yardım, Oto Çekici ve Oto Lastik

Güvenlik, Derya Cd. No:24, 07030 Muratpaşa/Antalya, Turkey

Yol Yardım Oto Çekici Oto Kurtarma ve Oto Lastik Nasıl Çalışır ?
Oto Çekici hizmetleri için sizler de hemen firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Özellikle şehirler arası yollarda zaman zaman pek çok arıza ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunların başında kuşku yok ki araç kazaları gelmektedir. Ancak zaman zaman araçlar arıza yapması durumunda da ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken hemen 7/24 müşteri hizmetleri servisine ulaşabilirsiniz.
yol yardım oto çekici oto kurtarma ve oto lastik

Oto Çekici Nasıl Çalışır?
Oto Çekici hizmetleri için öncelikli olarak yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Müşteri hizmetleri servisimiz 7/24 çalışma yapmaktadır.

Bizleri aradığınızda öncelikli olarak ekiplerimiz hızlı ve kolay şekilde sizlere yönlendirilir. Bundan sonra hemen arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. Böylece herhangi bir konuda sorun yaşamadan yol yardım hizmetine ulaşmış olursunuz.

Oto Çekici Fiyatları Ne Kadardır?
Oto Çekici hizmetleri için öncelikli olarak bizi arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Yol Yardım Ara Oto Çekici Hizmeti Süreci
Araç arızalanmaları ve dikkatsiz kullanıma bağlı kazalar çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların yaşanması durumunda araç hareket edemez duruma gelebilir ya da kaza nedeniyle aracın oto servise götürülmesi gerekebilir. Bu noktada yol yardım hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Oto Çekici ve yol yardım hizmetleri sunulmaktadır. Olayın yaşandığı an aramanız ya da mesaj yoluyla talepte bulunmanız halinde sizlere en kısa sürede yardım edeceklerdir. Belirli şirketler tarafından sağlansa da yol yardım işlemi kara yolu olarak tanımlanan noktalarda hizmet vermektedir. Hizmetten yararlanmak istemeniz halinde gerekli süreç hızlı bir şekilde başlamaktadır. İhtiyacınız olabileceği ve irtibatta kalmanız gerektiği için çekici numarası tarafınıza verilmektedir.

Taşıma hizmetleri
Taşıma hizmetleri çoğunlukla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi bu sigortanız kapsamında sağlanmadıysa ücretli olarak da sunulabilir. Aracınızın kasko ve sigortası bu noktada önemlidir.

Oto servis hizmeti de aynı şekilde araç sigorta durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Aracınız için yapılan işlem sigorta karşılamasını geçiyorsa belirli bir miktara kadar karşılayabilir. Sigorta, kasko kapsamı dışında yol yardım hizmeti kapsamını bilmeniz önemlidir. Renault yol yardım gibi marka özelindeki yol yardımlar bazı durumlarda direkt olarak sizleri yetkili servislere götürebilmektedirler. Bu nedenle araçlarınız için yapılan sigortalama durumu oldukça önemlidir.

Yol Yardım Hizmeti Teminatı

Aracınızla yol üzerinde zor durumda kaldığınızda yol yardım hizmetleri devreye girecektir. Aracınız için gerekli tüm işlemleri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktadırlar. Ancak 7/24 yol yardım hizmetlerine bakıldığında belirli bir kapsam alanı bulunmaktadır. Bunlar belirli bir teminat doğrultusunda sunulmaktadır. Teminatlar geneldir ve her durum için geçerlidir. Aracınızın yalnızca yolda kalması yol yardım için bir teminat durumu değildir. Yol yardım hizmetlerinin genel olarak verdiği teminatlar;

Aracın kaza yapması durumunda ya da bozulması durumunda çekici hizmeti sunarak, bulunduğu yerden aracın çekilmesi
Aracın yakıt bitimiyle yolda kalması halinde yakıt temini
Araç lastiğinin patlaması halinde lastik değişim hizmetleri
Aracın anahtarının bozulması, unutulması ya da kaybolması gibi durumlarda araç için çilingir hizmetinin devreye sokulması

Tüm bu hizmetler daha önce de belirttiğimiz gibi sigorta ve poliçe kapsamında devreye girmektedir. Poliçe kapsamında her sigorta şirketi kendi sistemini oluşturmaktadır. Yol yardım işlemleri ve çekici hizmeti için ek hizmetler sunulmaktadır.

Çekici Hizmeti
Araçlar yolda kalması durumunda oto servislere götürülmek için çekici hizmeti almak durumundadırlar. Her sigorta ve yol yardım paketi içerisinde çekici hizmeti devreye girmektedir.

Aracınızın ihtiyacı olduğu her durumda oto kurtarma sisteminde çekici sizler için tahsis edilecek ve aracınız ek yakın oto servise götürülecektir. Çekici numarası bu noktada tarafınıza da gerekli ulaşımları sağlamanız için verilmektedir.

Bazı durumlarda çekici hizmetleri de sınırlandırılmış olabilir. Bu nedenle Yol yardim ara olarak sizlere aracınız için en doğru hizmeti almak konusunda sigorta sisteminizi okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Çekici teminatına bakıldığında araç bulunduğu noktadan alınır ve en yakın oto servise teslim edilir. Çekici hizmeti bu sınırlamalardan sorumludur. Araç hareket edemez durumunda olması halinde çekici hizmeti alınabilmektedir.

Aracın maliyeti, hasar kaydı gibi durumlar çekici hizmeti içerisinde yer almaz. Genel olarak anlaşmalı servis hizmetleri sunulmaktadır. Bu nedenle aracınız için belirli bir oto servis hizmeti almak her zaman mümkün değildir.

Yol yardım ara olarak sizlere birçok konuda hizmet vermekteyiz
Araçlarınız için çekici hizmeti ve genel yol yardım hizmetleri her zaman sigorta kapsamına girmektedir. Bir aracın sigortasının olmaması trafik üzerinde direkt olarak tehlike anlamına gelmektedir. Bu nedenle kasko ve sigorta gibi tüm işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir.

Hem sizler için hem de araç güvenliğiniz için bu durum önemlidir. Sigortasız olarak yola çıkmanız, aracı kullandığınız her an sizler ve çevreniz için olumsuzluk anlamına gelir. Yolda kalma gibi durumlarda aracınız için tüm ücretlendirmeler tarafınıza iletilir.

Yol yardım hizmetleri bu noktadan sonra sizler için ücretli olarak sunulur. Bu nedenle Yol yardim ara olarak sizlere kendi güvenliğiniz ve araç güvenliğiniz için trafikte sigortasız sürüş yapmamanızı önermekteyiz.

Bu şekilde yakalanmanız halinde de gerekli para cezaları ile karşı karşıya kalmanı mümkündür.

Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Oto Çekici hizmetlerinde öncelikli olarak yapılan hizmet yol yardım hizmetidir. Bunun yanı sıra oto çekici, araba çekici, acil yardım, yol yardım, en uygun, bulurum, 7/24, Oto Çekici fiyatları, ucuz çekici, acil çekici, oto anahtar, otomobil çekici, oto lastik, araba lastik hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. En revaçta olan hizmetler ise,Oto Çekiciler, Acil Oto Çekici, Oto Anahtar, Acil Yol Yardım, Ucuz Çekici, 7/24 Oto Lastik.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.