+90 354 2122525

Aşağı Nohutlu, Geçit Sk. No:10, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat, TürkiyeYozgat Özel Beyzade Erkek Öğrenci Evleri olarak 1999’dan beri bu yolda Yozgat’ın en köklü ve ilk özel yurt işletmesi olarak; Bozok Üniversitesi öğrencilerinin barınma sorununu standartların üzerinde çağdaş, rahat ve güvenilir koşullarda gidermeyi, sıcak aile ortamlarını aratmayacak mekanlar sunmayı hedefliyoruz.

Yurdumuzda anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personellerimiz ile değerli öğrencilerimize rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktayız. İlgi ve beklentileriniz doğrultusunda sizi kabul etmeye hazır sosyal çevre ve sıcak ortamıyla, tüm çabamız misafir öğrencilerimizi sağlıklı, huzurlu, güvenli ve başarılı bir öğrenim yılı geçirmesini sağlamak içindir. Velilerinizle birlikte hizmetimizi yerinde görmeniz için misafir olarak bekliyoruz.

Şehir merkezinde çarşı içerisinde bulunan yurdumuz her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamanız açısından çok büyük avantaj sağlamaktadır. Üniversite dolmuş duraklarına 100m. uzaklıkta olan yurdumuz 4 cepheside açık olan binamız devamlı aydınlıktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 354 2122525
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletYozgat
Mesafe: 510 km
AdresAşağı Nohutlu, Geçit Sk. No:10, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.