Dünya Türk Şirketleri Rehberi

Dünyanın En Büyük Rehberinde Firmanıza Özel Tanıtım Sayfası

Firma Ekle ve Uçuşa Geç

Türk İş Dünyasının buluştuğu turk5.com platformuna, siz de firmanızı ekleyerek, yurtiçi ve yurtdışındaki potansiyel alıcılara ücretsiz tanıtım gerçekleştirebilirsiniz. Firma Ekle sayfamızda yer alan ücretli veya ücretsiz seçeneklerini kullanarak firma tanıtım sayfanızı sadece birkaç adımda kolayca oluşturabilirsiniz.

Firma kaydınız, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanıp; en kısa sürede yayınlanmaya başlayacaktır. Google ve diğer arama motorları, rehberimizde yer alan firma tanıtım sayfalarındaki bilgileri kullanmaktadır. Böylece firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz arama motoru kullanıcılarının yaptıkları aramalarda yer alacaktır.

Firma_Ekle_ve_Uçuşa_Geç

Yeni Müşteri ve Pazarlara Ulaşın

Dünyanın dört bir köşesinden her gün binlerce internet kullanıcısı, turk5.com‘da Türk firmalarını arıyor. İster yerel bir restoranınız, ister uluslararası büyük bir firmanız olsun, ürün ve hizmetlerinizi turk5 tanıtım sayfanız ile potansiyel müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Artık kapalı kapılar arkasında kalmak istemiyorsanız, şimdi firmanızı ekleyin!

Rakiplerinizden Hep Bir Adım Önde Olun

Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak mı istiyorsunuz?

Size en uygun Firma Ekle paketlerimizden birini seçerek firmanızın tanıtımına hemen başlayabilirsiniz. Ücretli üyelik paketlerimiz sayesinde firma logonuz ana sayfamızda görüntülenir. Yapılan aramalarda sektörünüzde üst sıralarda ve dikkat çekici bir şekilde listelenir.

Mobil Aramalarda da Bulunun Çünkü Artık Herkes Mobil

Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre, artık internet kullanıcılarının yarısından fazlası internete mobil cihazlardan bağlanıyor. Rehberimizdeki tanıtım sayfanıza kullanıcılarımız mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişebilmektedir.