Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 ay önce imageErenbor tarafından güncellenmiştir.
 • Erenbor
  Üye
  Yazılar: 472

  Turkcell mobil ödeme bozdurma Turkcell hattına sahip müşteriler tarafından sıkça aratılan bir konudur. Turkcell’in müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla birlikte kişilere mobil ödemelerinde kullanacakları belirli limitler tanımlanıyor. Bu belirli limitleri kişiler yalnızca mobil ödemelerinde kullanabiliyor ve operatör maalesef ki nakit kullanım imkanı tanımıyor.

  Ancak sitemizde sunulan hizmetle birlikte Turkcell hattına sahip kişiler mobil ödeme tutarlarını diledikleri miktarda nakit olarak kullanabiliyor. Ödeme bozdurma için yapılması gereken tek şey 7/24 hizmet sunan sitemizle iletişime geçmektir. Hattınızın hangi operatörde olduğunu ve limitinizi belirtmek site görevlilerimiz için yeterli olacaktır.

  Mobil ödeme bozdurma ile birlikte ihtiyacınız olan nakde kavuşmak artık daha kolay. Hattınızda bulunan mobil ödeme tutarı size yardımcı olacak ilk şeydir. Sitemizle iletişime geçtikten sonra mobil ödeme limitinizin bozdurmak istediğiniz tutarını bize bildirebilirsiniz. Sonrasında ise geriye kalan bu paranın keyfini çıkarmaktır.
  Bozum işleminden sonra iletişim hattımız aracılığı ile nakit paranızı istemeyi unutmayınız. Para transferi işlemi de 7/24 yapılmaktadır. Ayrıca nerdeyse tüm bankalar ile birlikte çalıştığımız için istediğiniz hesabınıza para aktarımı yapılabilir. Sitemiz yaşayacağınız her türlü aksaklık için canlı destek hattını da sizlerin hizmetine sunmuştur. Dahası, güvenlik endişeleriniz için de birçok referansı sizlere sunuyoruz. Sizler de Turkcell hattına sahip bir mobil ödeme limitine sahipseniz ve güvenli mobil ödeme bozdurma istiyorsanız sitemize davetlisiniz.

  Etiket: 

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
 


Benzer Konular